Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS

Agnieszka Szulim zdradziła szczegóły ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem! Wspomniała też o dziecku

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS

Termin ślubu Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zbliża się wielkimi krokami! Dzięki fryzjerce dziennikarki wiemy już, że ceremonia odbędzie się w czerwcu.  Mówi się jednak, że ta data mogła być podana celowo, aby zmylić media. Teraz sama Agnieszka zdradziła, jak będzie wyglądał jej ślub. Możecie być zaskoczeni...

Jak będzie wyglądał ślub Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem?

Odkąd ta para po raz pierwszy pokazała się razem na balu stacji TVN, wszyscy o nich mówią! Piękna dziennikarka i milioner od początku przykuwają uwagę mediów. Atmosferę wokół nich podgrzała do czerwoności informacja o planowanym ślubie! Podobno para ma za sobą awanturę spowodowaną odmiennymi wizjami ślubu, lecz najwyraźniej narzeczeni doszli już do porozumienia w tej sprawie. Agnieszka Szulim uchyliła rąbka tajemnicy, zdradzając, jak ma wyglądać ten wyjątkowy dzień:

Jestem agnostykiem. Miałam już ślub kościelny. Mój będzie cichy, nikt się o nim nie dowie - powiedziała gwiazda telewizji w dodatku "Super Expressu" - "Gwiazdka 2015".

Szulim wyznała, że Piotr jest dla niej idealnym partnerem, a uczucie między nimi jest zupełnie wyjątkowe:

Piotrek ma to, co dziś mężczyźni mają rzadko: charyzmę. I to jest strasznie fajne. My się jakoś znaleźliśmy i mamy poczucie, że zrobilibyśmy straszną głupotę, gdybyśmy to zmarnowali. Więc bardzo dbamy o to, co jest między nam - zdradziła.

Dziennikarka powiedziała jednak coś znacznie więcej. Ślub to jedno, lecz czy para planuje dziecko?

Może kiedyś przyjdzie pora na dziecko, a może nie. W każdej sytuacji będą szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mówiłam też, że chciałabym, żeby moje dziecko było owocem miłości, a nie projektem dla samej chęci posiadania dziecka, bo zegar biologiczny tyka - powiedziała Agnieszka Szulim tabloidowi.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk chce zagrać w nowym filmie Piotra Woźniaka-Staraka. Poprosi o pomoc Agnieszkę Szulim?

 

Agnieszka Szulim już wkrótce poślubi Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Szulim w czarnej tiulowej sukience z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
ons.pl

 

Ślub pary z pewnością będzie wyjątkowy

Agnieszka Szulim w kolorowej sukience, Piotr Woźniak Starak w czarnym płaszczu
ONS

 

 

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48