Party Stories
Piotr Woźniak-Starak w okularach
Newsy

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak kłócą się o ślub?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak kłócą się o ślub! Powód? Narzeczony Szulim chciałby hucznego wesela, a dziennikarka woli cichą, skromną ceremonię.

- Zupełnie inaczej sobie to wyobrażają. Piotrek chce wielkiego ślubu i hucznego wesela, chce wręcz wykrzyczeć ludziom, że bierze za żonę piękną kobietę - zdradza ich znajomy gazecie Fakt.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina dzień swojego ślubu: "Bardzo płakałam. Piotr też..." WIDEO

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak kłócą się o ślub

Według Faktu, Agnieszka Szulim nie chce takiego ślubu, bo jeden huczny już miała i wolałaby coś mnie spektakularnego.

To już jej drugi ślub i nie chce robić z niego widowiska - mówi jej koleżanka Faktowi.

A co z głośnymi plotkami, że ślub Agnieszki i Piotra ma się odbyć na Zamku Królewskim w Boże Narodzenie? Szulim już wielokrotnie wyjaśniała, że nie planują ślubu 25 grudnia właśnie w siedzibie królów. W Fakcie czytamy dlaczego.

Zdaniem Agnieszki to jej po prostu nie przystoi i taki spektakl może zafundować sobie ktoś pokroju Dody. Jej to tylko zaszkodzi i stanie się pośmiewiskiem w branży - dodaje informator gazety.

Na razie Agnieszka i Piotr mieli przyjęcie zaręczynowe, które wyglądało jak małe wesele, więc chyba poznali przedsmak czekającej ich ceremonii. 

A wy jak uważacie? Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak powinni wziąć cichy ślub czy jednak wyprawić wielkie wesele na co najmniej trzy dni? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak kupił PAŁAC w Konstancinie! To prezent dla Agnieszki Szulim! Wiemy, ile zapłacił!

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na Festiwalu w Gdyni:

Agnieszka Szulim w czarnej sukience

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak na wernisażu. Kiedy się pokazują razem, zazwyczaj dotyczy to wydarzeń kulturalnych.

Agnieszka Szulim w granatowym garniturze

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na balu TVN, chwilę po tym jak się zaręczyli:

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Szulim
WBF

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Starak w długich kozakach
Fleszstyle
Agnieszka Szulim na pokaz Bizuu przyszła z Piotrem Starakiem i Julią Starak. Jak się bawili?
Agnieszka Szulim w czarnej tiulowej sukience z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
ons.pl
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak przełożyli ślub?! Kiedy odbędzie się ceremonia?

Od kiedy Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na balu TVN , media spekulują na temat daty ich ślubu. Najnowsza informacja? Jak podają "Gwiazdy", Agnieszka i Piotra mają pobrać się w sierpniu. I to ma być ślub roku! Szulim i Woźniak-Starak - szczegóły ślubu Najpierw mówiło się, że uroczystość odbędzie się na  Zamku Królewskim w święta Bożego Narodzenia, ale prezenterka w jednym z wywiadów wyśmiała te plotki. Później fryzjerka Agnieszki zdradziła, że ceremonia zaplanowana jest na czerwiec.  Tych plotek para już nie skomentowała. Podobno zorientowali się, że do tego czasu nie będzie im łatwo zorganizować ślubu marzeń, dlatego ostatecznie zdecydowali się na sierpień. "Wesele z wielką pompą można zorganizować tylko latem. (...) To wesele na pewno przejdzie do historii. Będzie mnóstwo gości, a oprawa przebije wszystko, co do tej pory widzieli polscy milionerzy" - powiedziała magazynowi "Gwiazdy" gazety "Fakt" znajoma Piotra. Woźniak-Starak zabiera Szulim w podróż przedślubną? Piotr Woźniak-Starak  nie może doczekać się ślubu z ukochaną, ale zdaje sobie sprawę, że - by zorganizować ślub roku - potrzeba kilku miesięcy na przygotowania. Żeby umilić ukochanej czas oczekiwania, postanowił zabrać ją w romantyczną podróż przedślubną!  "Wyjeżdżają tuż po świętach i nie będzie ich prawie miesiąc. Agnieszka nie prowadzi TVN-owskiej imprezy sylwestrowej i ma dłuższą przerwę w pracy. Chce odpocząć i porządnie zregenerować siły. W tym sezonie prowadziła przecież aż trzy programy i jest naprawdę wyczerpana" - mówi w "Fakcie" znajoma pary.  Gdzie pojadą? Gazeta zdradza, że będą to z pewnością tropikalne wyspy. Piotr podobno myślał, żeby zabrać ukochaną na Bahamy, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Można powiedzieć, że będzie to ich podróż przedślubna. ...

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS
Newsy
Ślub na Mazurach? Znamy szczegóły wesela Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka już okrzyknięto ślubem roku! Wiemy kiedy i gdzie para powie sobie "tak". Ślub Szulim i Woźniaka-Staraka Miniony rok Agnieszka Szulim z pewnością może zaliczyć do najbardziej udanych w swojej karierze. Powód? Dziennikarka poprowadziła aż trzy programy: "Aplauz, Aplauz" oraz "Na językach" w stacji TVN oraz "Stylowy magazyn" w TVN Style, co również przełożyło się na jej stan konta. Okazuje się bowiem, że Szulim zalicza się do najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie . Ale, co najważniejsze, Agnieszka znalazła też miłość swojego życia - Piotra Woźniaka-Staraka , zaręczyła się , a już w wakacje narzeczeni planują wziąć ślub . Choć Agnieszka i Piotr nie chcą rozmawiać z prasą na temat swojego wesela, jeden ze znajomych pary zdradził magazynowi "Party" kilka szczegółów tej uroczystości! Wesele Szulim w wakacje Wesele pary odbędzie się w wakacje , a nie, jak wcześniej spekulowano, w czerwcu na Zamku Królewskim w Warszawie czy w Cannes! Agnieszka i Piotr planują zorganizować go w jednym z eleganckich hoteli położonych nieopodal Puszczy Piskiej . Agnieszka i Piotr wymarzyli sobie ślub w plenerze, dlatego zależy im, by hotel był elegancki, ale jednocześnie kameralny, z pięknym widokiem na jezioro i las. Para ma już nawet kilka typów - zdradził "Party" informator.  Jakie mają oczekiwania? Po pierwsze hotel musi pomieścić niemal 400 gości, bo tyle Szulim i Woźniak-Starak planują zaprosić na swój ślub . Po drugie, zależy im, by na terenie należącym do obiektu stanęły białe namioty , w których goście będą się bawić podczas wesela. Jeśli chodzi o menu, to zakochanym zależy, by było wykwintne, ale łączące dania mięsne i wegetariańskie , bo Agnieszka od wielu lat nie je mięsa. Jakie stroje przyszli państwo młodzi zaplanowali na ten ważny...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner