Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czerwcu? Taką datę ślubu pary podała fryzjerka Agnieszki Anna Kuzniecowa. W ubiegłym tygodniu wrzuciła zdjęcie z gwiazdą i napisała, że ma 8 miesięcy na to, żeby popracować nad włosami Agnieszki, by ta mogła mieć na ślubie znów swoje wspaniałe loki. Prezenterka szybko odcięła się od tych rewelacji i oświadczyła, że nie ma problemu z włosami, a poza tym jej fryzjer nazywa się Christian.

Reklama

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w czerwcu?

"Nie wiem, dlaczego osoby postronne wypowiadają się na temat mego ślubu. Ja nie zamierzam mówić o tej uroczystości", powiedziała gwiazd w “Twoim Imperium”.

Czyżby fryzjerka napisała o jej ślubie bez konsultacji z gwiazdą? A może jednak wszystko było szczegółowo zaplanowane? Okazuje się, że druga możliwość jest bardzo realna.

"Agnieszka chciała podsycić zainteresowanie swoją osobą i zmylić media, bo jej ślub odbędzie się kiedy indziej i raczej nie w Polsce", powiedział informator “Twojego Imperium”

Początkowo mówiło się, że ślub pary odbędzie się już w święta w Zamku Królewskim w Warszawie. Czyżby Agnieszka Szulim rzeczywiście chciała zmylić media wypuszczając informację o ślubie w czerwcu?

ZOBACZ: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak kłócą się o ślub?

Zobacz także

Moim wyjątkowym gościem wczoraj była Agnieszka Szulim! Bardzo sympatyczna dziewczyna, której fryzjer zepsuł włosy... Po...
Posted by ANNA HAIR CARE on 2 listopada 2015

Agnieszka Szulim w Aplauz Aplauz

Agnieszka Szulim na pokazie Mariusza Przybylskiego

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, Julia Starak na pokazie Bizuu - jesień 2015

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama