Izabela Zeiske z "Gogglebox" jest szczęśliwą mężatką i mamą dwojga biologicznych synów i czworga adaptowanych. Izie udało się stworzyć dom pełen miłości i ciepła, nic więc dziwnego, że widzowie tak bardzo polubili, gdy na ich ekranach goszczą Iza wraz z synem Joachimem.

Reklama

Jakiś czas temu Iza przyznała, że wychowała jeszcze czterech chłopców, tworząc dla nich rodzinę zastępczą!

To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat - mówiła w rozmowie z "Party".

Historia tej niezwykłej rodziny miała także niezwykły początek. Okazuje się, że Iza wyszła za mąż za Bogusza niedługo po tym jak była zaręczona z zupełnie innym mężczyzną, z którym była ponad 6 lat! Poznajcie błyskawiczną historię miłości Izabeli Zeiske i jej męża Bogusza!

Reklama

Zobacz także: Izabela Zeiske z "Gogglebox" urządziła remont tanim kosztem. Pokazała metamorfozę kuchni i jadalni. "Słodko, tak domowo"

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama