Izabela Zeiske o udziale w programie

Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?

Izabela Zeiske o udziale w programie

Mało kto wie, ale Izabela Zeiske wraz z mężem przez lata tworzyli rodzinę zastępczą! Skąd taki pomysł? Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła nam wzruszające powody swojej decyzji. Wiedzieliście o tym?

Izabela Zeiske z "Gogglebox..." tworzyła rodzinę zastępczą!

W programie Izabela Zeiske występuje z synem, Joachimem. Ale mało kto wie, że razem z mężem wychowywali innych chłopaków tworząc dla nich rodzinę zastępczą! Opowiedziała o tym w rozmowie z Party.pl:

To wynikało z potrzeby serca. Zawsze o tym marzyłam, ale do tej sytuacji musiał dorosnąć jeszcze mój mąż. Kiedy tak się stało, przeszliśmy odpowiednie szkolenia i stworzyliśmy dom najpierw dla jednego chłopca, a potem w sumie mieliśmy czterech przybranych synów. Jedni przychodzili, drudzy szli w świat - mówi w rozmowie z Party.pl

Dlaczego Iza i mąż wybierali chłopaków?

Dlaczego chłopców? Ja miałam swoich dwóch synów i uważałam, że chłopcy w wieku dorastania lepiej się dogadają z chłopakami niż z dziewczynami. Jeden drugiemu coś wytłumaczy, przywali, nauczy. Dziewczyna mogłaby być za delikatna i czuć się zagubiona w grupie chłopaków. Prowadziliśmy dom zastępczy około 18 lat, a kiedy chłopcy dorośli, stwierdziłam, że już wiek i siły nie te aby angażować się i wychowywać dzieci - tłumaczy nam.

Zobacz także: Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorem" przez małe kłamstwo! Tylko nam zdradziła kulisy!

Izabela chce teraz poświęcić czas wnukom:

To czas dla wnuków. Poza tym taki dom wymaga dużo czasu i poświecenia. Dzieci przychodzą z bagażem wielu doświadczeń i problemów, z którymi trzeba mieć siłę się mierzyć - przekonuje Zeiske.

Oglądacie program TTV z Izabelą?

Izabela Zeiske o udziale w programie

W show "Gogglebox..." występuje z synem!

Izabela Zeiske o programie Gogglebox. Przed telewizorami
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49