Iluzjoniści krytykują Pana Ząbka za wypadek w PnŚ
Facebook

Iluzjoniści OSTRO o wpadce Pana Ząbka i zranieniu prowadzącej Pytania na Śniadanie: "To jest amator! Odcinamy się..."

Iluzjoniści krytykują Pana Ząbka za wypadek w PnŚ
Facebook

Iluzjoniści skomentowali wypadek do którego doszło w weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie. Marzena Rogalska została wówczas zraniona gwoździem podczas sztuczki wykonywanej przez Pana Ząbka. Wpadka iluzjonisty wywołała ogromne emocje nie tylko w polskich, ale i zagranicznych mediach. Internauci podejrzewali również, że wypadek został wyreżyserowany - co ostatecznie zdementowała sama Marzena Rogalska. Jak zapewniła, została poważnie zraniona i jest w trakcie leczenia.

Co o wypadku w PnŚ mówią "koledzy po fachu" Pana Ząbka? Zawodowi Iluzjoniści  krytykują jego występy i nazywają go amatorem.

Pan Ząbek to jest amator, więc mogła mu się zdarzyć pomyłka. Jeżeli tak było, powinien publicznie przeprosić. Ale może on wcale nie skaleczył współprowadzącej program? Niewykluczone, że to zostało sfingowane. Czasami tak się robi, że niby numer się nie udał - przyznał w rozmowie z serwisem Press.pl Jerzy Berdowski "Berdo", członek Krajowego Klubu Iluzjonistów.

On nie jest zawodowym iluzjonistą. Z tego co wiem, był cyrkowcem i się trochę przebranżowił. Krajowy Klub Iluzjonistów, do którego należę, zapewne zareaguje. (...) Jako zawodowi artyści odcinamy się od takich przypadkowych artystów. W Polsce jest dużo iluzjonistów światowej klasy i można zasięgnąć opinii, kogo warto zaprosić -  ostro ocenił doświadczony iluzjonista Marek "Corelli" Woźniak.

Myślicie, że wypadek w programie Pytanie na Śniadanie wpłynie na karierę "Pana Ząbka"?

 

Zobacz także: Doda śmieje się z wypadku Rogalskiej w "Pytaniu na Śniadanie"?! Pokazała MEMA!

 

Zawodowi iluzjoniści krytykują "Pana Ząbka".

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube

 

Marzena Rogalska została poważnie zraniona podczas sztuczki Pana Ząbka.

Marzena Rogalska na prezentacji nowej kolekcji Just for Fun by Loft37
ONS

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51