39 i pół tygodnia wraca. Co z "BrzydUlą"?
x-news

"39 i pół tygodnia" jest hitem czy klapą TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

39 i pół tygodnia wraca. Co z "BrzydUlą"?
x-news

Premiera serialu "39 i pół tygodnia" już za nami. W minioną niedzielę, 8 września, o godzinie 21:30 widzowie zobaczyli najnowszą odsłonę produkcji, która po 10 latach wróciła na antenę TVN. W serialu znów pojawiają się takie gwiazdy jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina, Alan Andersz, Magdalena Lamparska czy Wojciech Mecwaldowski. Jak już wiemy, w pierwszym odcinku "39 i pół tygodnia" główny bohater dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i zostało mu właśnie 39 i pół tygodnia życia. Teraz wszyscy fani, którzy czekali na powrót serialu zastanawiają się, ile osób oglądało premierową odsłonę powracającej po latach produkcji. Czy serial znów jest hitem TVN? Zdecydowanie tak! 

Ile osób obejrzało pierwszy odcinek "39 i pół tygodnia"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl premierowy odcinek serialu "39 i pół tygodnia" obejrzało... 1,74 mln widzów! Co więcej, w grupie 4+ przynajmniej przez jedną minutę produkcję oglądało 3,44 mln osób! 

Cieszę się, że jesienna ramówka TVN już w pierwszym tygodniu zdobyła uznanie widzów. Dobry start zależy od bardzo wielu rzeczy i zawsze towarzyszy temu dreszczyk emocji. Po raz kolejny nie zawiodły ukochane przez widzów gwiazdy i formaty. Nowości natomiast okazały się prawdziwymi torpedami. Reaktywacja Tomka Karolaka w roli Darka Jankowskiego to strzał w dziesiątkę! Czekam jeszcze na debiut Edyty za kierownicą w „My Way”- powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN Discovery Polska.

Przypominamy, że w minionym tygodniu rozpoczęła się również emisja takich produkcji jak: "Starsza pani musi fiknąć" w TVN, "Zawsze warto" w Polsacie czy "Rolnik szuka żony 6" w TVP. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek programu o poszukujących miłości rolnikach oglądało średnio 3,01 mln widzów. Show TVN "Starsza pani musi fiknąć" oglądało średnio 1,24 mln osób, a premierową odsłonę serialu "Zawsze warto" z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati oglądało średnio 974 tysiące widzów.

Zobacz także: Marina pokazała mroczne zdjęcia z planu "39 i pół tygodnia"! Będzie hit?

Pierwszy odcinek "39 i pół tygodnia" oglądało średnio 1,74 mln widzów.

Zwiastun serialu TVN "39 i pół tygodnia"
Instagram

Oglądaliście premierową odsłonę serialu?

Wraca 39 i pół tygodnia. Co w pierwszym odcinku?

 

Więcej na temat serial TVN Zawsze warto
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08