Bartosz Kapustka
East News

Ile Bartosz Kapustka zarobi na pierwszej reklamie? Prawie tyle co Lewandowski!

Bartosz Kapustka
East News

Bartek Kapustka zostanie kupiony przez zagraniczny klub? Nie jest to wykluczone! Młody piłkarz oczarował piłkarski świat w czasie pierwszego meczu naszej drużyny na Euro 2016. Zaledwie 19-letni piłkarz Cracovii prawdopodobnie już wkrótce stanie się wielką gwiazdą piłki nożnej. Już teraz mówi się o tym, że młodziutki pomocnik reprezentacji Polski po Euro 2016 dostanie kilka propozycji od zagranicznych klubów. A już teraz oszacowano jego wartość marketingową. Ile mógłby zarobić na reklamach? Naprawdę sporo! Ale czy aż tyle, by zacząć wieść luksusowe życie i móc kupować apartamenty w stolicy, tak jak niedawno zrobił to Robert Lewandowski?

 

Bartek Kapustka wystąpi w reklamie?

Według specjalistów, jeśli gra Bartka Kapustki utrzyma się na równie wysokim poziomie, będzie on mógł liczyć na naprawdę wysokie gaże za udział w kampaniach reklamowych. O młodym piłkarzu zrobiło się bardzo głośno po meczu z Irlandią Północną. Kapustka został zauważony nie tylko przez świat piłki nożnej, ale również przez specjalistów od reklamy. Jego gorące nazwisko jest w stanie przyciągnąć uwagę naprawdę dużych marek, a co za tym idzie - przynieść młodemu piłkarzowi ogromne pieniądze. O jakich kwotach mówimy?

Myślę, że w tej gorącej atmosferze można byłoby od razu rozmawiać o wskoczeniu na wysoką półkę: minimum 250-300 tys. zł, może nawet 500 tys. zł. Euforia podbija ceny, porażka i smutek je niweluje. Nie zdziwiłbym się, gdyby już w najbliższym czasie ktoś pojawił się z propozycją reklamową dla Kapustki w przedziale 400-700 tys. zł - powiedział Grzegorz Kita, prezes agencji Sport Management Polska, w wywiadzie dla magazynu "Press".
Przypomnijmy, że Robert Lewandowski za udział w reklamie może liczyć za wynagrodzenie rzędu 1 mln złotych. Czy Bartosz Kapustka już wkrótce również dobije do tej kwoty? Wszystko jednak zależy od meczu z Niemcami i ewentualnych kolejnych występów Polaków na Euro 2016. Dobry występ biało-czerwonych może znacznie podbić tę kwotę, słaby - wyraźnie obniżyć.

 

Zobacz też: Bartka Kapustkę poznał wczoraj cały piłkarski świat! A widzieliście jego piękną dziewczynę? ZDJĘCIA.

 

Bartek Kapustka już wygrał Euro 2016! Jego wartość reklamowa już po pierwszym meczu poszybowała w górę!

Bartosz Kapustka
East News

Czy młodziutki piłkarz zdecyduje się wziąć udział w reklamie? Znane marki na pewno będą go kusić dużymi pieniędzmi.

Bartosz Kapustka
East News

A może na razie powinien skupić się na piłce nożnej?

Bartosz Kapustka w stroju reprezentacji

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43