Anna Lewandowska w mocnym makijażu
Newsy

Robert i Ania zarobili w pół roku aż 8 milionów! W co inwestują swoje pieniądze?

"To polscy Beckhamowie"

Anna i Robert Lewandowscy to już marka! Nie od dziś wiadomo, że piłkarz i jego żona są bardzo lubiani, a swoją popularność z powodzeniem przekuwają na atrakcyjne kontrakty reklamowe. Jak podał niedawno magazyn "Forbes", Robert Lewandowski i jego żona Anna przez ostatnie pół roku zarobili 8 mln złotych na kontraktach reklamowych. Za jedną reklamę piłkarz potrafi zgarnąć aż... milion złotych! I nic dziwnego. Lewandowscy to firma, która ciągle się rozwija, inwestuje w swój rozwój, a zarobionymi pieniędzmi dysponuje z dużym rozsądkiem. Nie bez powodu są oni porównywani do jednej z najsłynniejszych par w światowym show-biznesie. Mogą sobie pozwolić także na bardzo luksusowe życie - niedawno Robert kupił ekskluzywny apartament w centrum Warszawy (zobaczcie zdjęcia).

Oni są pierwszą parą w Polsce, którą można porównać do Beckhamów - powiedział Mateusz Kusznierewicz  w magazynie "Czarno na białym", który poświęcony był Lewandowskim.

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Kto pracuje dla Lewandowskich?

Popularność Lewandowskich to wielki kapitał reklamowy, na sukces którego pracuje wiele osób. Dzięki wsparciu zaufanych osób, ten kapitał ma szansę, by procentować. Robert Lewandowski od początku swojej kariery związany jest z Cezarym Kucharskim, który zauważył młodego Lewandowskiego w Zniczu Pruszków i od tej pory prowadzi jego karierę. Lewandowskich wspierają również inne osoby, z niektórymi Robert zna się od dziecka. W jego ekipie są osoby odpowiedzialne za reklamę, media społecznościowe.
 

Zobacz też: Mecze, samochody i dziewczyny. Życie w piłkarskim stylu? Na co gwiazdy futbolu wydają pieniądze

 

W co inwestuje Lewandowski?

Zarobki Roberta Lewandowskiego mogą przyprawić niektórych o zawrót głowy. Piłkarz jednak podchodzi do zarobionych pieniędzy bardzo rozsądnie. Jak zdradził w wywiadzie dla magazynu "Forbes", inwestuje w nieruchomości, ziemię oraz start-upy. Robert i jego żona doskonale wiedzą, że dobra passa może nie trwać wiecznie, dlatego już teraz chcą zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.

 

Zobacz też: Robert Lewandowski skrytykowany przez ekspertów po meczu Polska-Irlandia! "Był najsłabszym zawodnikiem drużyny".

 

Anna i Robert Lewandowscy to już marka! Są porównywani do słynnych Beckhamów.

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Marina Łuczenko-Szczęsna, Anna Lewandowska, Sara Boruc
Instagram
Newsy
Szczęsna, Lewandowska, Boruc trzymały wczoraj kciuki za mężów! Zobacz polskie WAGs w akcji! ZDJĘCIA
Szczęsna, Lewandowska, Boruc trzymały wczoraj kciuki za mężów! Zobacz polskie WAGs w akcji! ZDJĘCIA
Anna i Robert Lewandowscy z "córką"
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy zainwestowali... w serwis ślubny! Wiemy ile!
Nowy biznes im się opłaci?

Anna i Robert Lewandowscy inwestują w serwis ślubny! Trenerka i sportowiec są jednymi z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Piłkarz nieustannie inwestuje zarobione pieniądze, aby mieć zabezpieczenie na przyszłość. Jednym z takich przykładów jest osiedle w Warszawie, które niebawem zostanie oddane do użytku i inne nieruchomości, które Lewandowscy zakupili. Poza tym niedawno pojawiła się informacja, że Robert Lewandowski zbuduje klinikę sportową w Warszawie!   Lewandowscy inwestują w serwis ślubny Dodatkowo za namową swojego menadżera Cezarego Kucharskiego, Robert Lewandowski stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w start-upy. Teraz wspomniany fundusz zakupił udziały w serwisie ślubnym za 3,5 miliona złotych! Właściciel VC Protos wyznał, że Ania Lewandowska i Robert Lewandowski zdawali sobie sprawę, w co będą inwestowane ich pieniądze: Ania i Robert zainwestowali w nas poprzez fundusz Protos VC. Wiedzą o serwisie i często nas wspierają. Pieniądze z tej  inwestycji zostaną przeznaczone na wzmocnienie naszego zespołu i dalszą rozbudowę platformy - mówi właściciel serwisu w pb.pl. Gratulujemy!   Zobacz:  Robert Lewandowski jako... współczesny dżentelmen. Pasuje mu ten styl? Kulisy sesji zdjęciowej   Anna i Robert Lewandowscy inwestują w serwis ślubny   Zakochani mnożą swoją fortunę!

Ewa Minge o Robercie Lewandowskim
Instagram
Newsy
Ewa Minge zabrała głos w sprawie afery z Lewandowskim i Bosacką: "Ona wie, co je, ale czy wie, co mówi?!"
Nie za ostro? Z kim się zgadzacie?

Nie milkną echa afery po tym, jak Kasia Bosacka, gwiazda TVN Style, ostro skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie napojów gazowanych. Dziennikarce nie podoba się to, że piłkarz reklamuje coś, co powszechnie uchodzi za niezdrowe: Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych,  pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości.  Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - napisała Bosacka na swoim Facebooku. Więcej:  Anna Lewandowska ma nową fryzurę! Jest efekt "wow"! Robert będzie pod wrażeniem! Spora zmiana?   Zobacz też:  Czym bawi się mała Klara Lewandowska? Nie będziecie zdziwieni... Zdjęcie Ani to hit!   Sprawdź koniecznie:  Anna Lewandowska ma zachcianki. Nie uwierzycie, co ugotowała sobie w czasie upału!   Teraz głos w sprawie zabrała... Ewa Minge! Ewa Minge, jurorka "#Supermodelka Plus Size" (od września w Polsacie), staje w obronie Roberta Lewandowskiego! Szanuje Bosacką za jej wiedzę o zdrowym odżywaniu, ale w swoim najnowszym poście zastanawia się, czy Kasia wie co, mówi... Pani Bosacka prowadzi dobry program ,o tym czy wiemy co jemy . Powtarzam ....w mojej skromnej ocenie DOBRY program . Ale czy pani Bosacka wiedząc co je .....wie co mowi ?? ? Krytykuje Roberta Lewandowskiego za reklamę Coca -Coli tłumacząc to faktem zawartości potężnej ilości cukru w wymienionym napoju ......??? Gdyby nie Pani Bosacka nie obejrzałabym reklamy wiec pośrednio ,niechcący ....?.....pomogła koncernowi w powiększeniu odbiorców ich przekazu . Wpierw czytam tytuł reklamy a potem oglądam ,bo z tytułu wynika "zero cukru ...." Myślę więc logicznie ,ze Coca-Cola wykupiła reklamę pod biczem Lewandowskiego z innym produktem i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner