Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na planie serialu Pierwsza miłość Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk razem na imprezie Mikołaj Krawczyk, Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk razem na imprezie Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie
Aneta Zając przytula się do Mikołaja Krawczyka
East News

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk już od kilku lat walczą ze sobą w sądzie. Niestety, była para wciąż nie może dojść do porozumienia w sprawie opieki nad synami oraz nad wysokością alimentów. Dziś magazyn "Party" poinformował, że sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi Krawczykowi w stopniu pozwalającym Anecie Zając samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z ich synami: Michałem i Robertem. Wyrok nie jest jednak prawomocny, a prawniczka aktora już zapowiedziała, że po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku będzie wnosić o apelację. 

(...) Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić apelację. (...) Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami - prawniczka aktora, mec Anna Borkowska komentowała dla "Party". 

Jak widać, konflikt między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem wciąż trwa i nie wiadomo, kiedy się zakończy. A kiedy tak właściwie zaczęła się wojna miedzy byłą parą? Jaka jest historia ich związku i kiedy się rozstali? Szczegóły w naszej galerii! 

Zobacz także: Zapadł wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Anety Zając i Mikołaja Krawczyka! Która strona wygrała?

1/4
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na planie serialu Pierwsza miłość
East News

Kilka lat temu Aneta Zając w jednym z wywiadów przyznała, że poznała Mikołaja Krawczyka na studiach. Od razu zwrócili na siebie uwagę, ale uczucie pojawiło się dopiero wtedy, gdy zaczęli razem występować w serialu "Pierwsza miłość". W produkcji Polsatu zagrali zakochaną parę, ale również w życiu prywatnym połączyło ich prawdziwe uczucie. Aneta i Mikołaj zyskali ogromną popularność i byli uznawani za jedną z najfajniejszych par polskiego show-biznesu. 

2/4
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk razem na imprezie
East News

Po kilku latach związku na świecie pojawiły się dzieci Anety i Mikołaja. Synowie aktorskiej pary przyszli na świat wiosną 2011 roku. Niestety, blisko rok od narodzin Michała i Roberta w mediach pojawiły się informacje o poważnym kryzysie w związku aktorskiej pary...

3/4
Mikołaj Krawczyk, Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk razem na imprezie
East News

Szybko okazało się, że zwiazek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka to już przeszłość. Aktor związał się wówczas z inną koleżanką z serialu "Pierwsza miłość", Agnieszką Włodarczyk. Jak już wiemy, po jakimś czasie Mikołaj i Agnieszka podjęli decyzję o rozstaniu. Dziś aktor jest szczęśliwym mężem Sylwii Juszczak- para wzięła ślub zaledwie kilka tygodni temu. 

4/4
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk w sądzie

Niestety, konflikt między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem ciągnie się już od kilku lat. Para nie może dojść do porozumienia w sprawie alimentów oraz opieki nad dziećmi.

 

 

Więcej na temat Aneta Zając Mikołaj Krawczyk