Donald Trump z rodziną: żona Melania i piątka dzieci Donald Trump pozuje do zdjęć z żoną Melanią Melania i Donald Trump Donald Trump, Melania Trump Donald Trump w garniturze i niebieskim krawacie podczas kampanii prezydenckiej
Donald Trump z rodziną: żona Melania i piątka dzieci
Eastnews
Poznaj ciekawostki z ich życia!
1/11
Donald Trump z rodziną: żona Melania i piątka dzieci
Eastnews

Donald Trump został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych! W piątek 20 stycznia zostanie oficjalnie zaprzysiężony. Kandydat Partii Demokratycznej świętował w listopadzie swoje zwycięstwo z rodziną - żoną Melanią, córkami Ivanką i Tiffany, synami: Barronem, Donaldem Jr. oraz Erickiem. 

 

Kim jest nowy prezydent USA Donald Trump?

Donald Trump to jeden z najbardziej znanych na świecie amerykańskich przedsiębiorców. Jest miliarderem, założycielem Trump Organization i właścicielem licznych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, w tym słynnego Trump Tower w Nowym Jorku, w którym sam mieszka. Jego ojciec Fred prowadził przedsiębiorstwo budowlane. Donald ukończył ekonomię na Wharton Business School, uniknął służby wojskowej z powodu problemów zdrowotnych, zajął się branżą nieruchomości. Jego flagową inwestycją były trzy kasyna w Atlantic City (Trump Plaza, Trump Castle, Taj Mahal), posiada jeż nieruchomości w Nowym Jorku i Chicago - liczne hotele, restauracje, kasyna, apartamentowce. Według rankingu "Forbes" z 2015 roku jego majątek szacowany jest na 4 mld dolarów.

 

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda żona nowego prezydenta USA - Melania Trump i jego dzieci!

 

ZOBACZ: Pierwsze przemówienie Donalda Trumpa: "Będę prezydentem dla wszystkich Amerykanów" Co jeszcze zapowiada?

 

 

2/11
Donald Trump pozuje do zdjęć z żoną Melanią
Eastnews

Oto nowa Pierwsza Dama USA - 46-letnia Melania Trump. Żona Donalda Trumpa pochodzi ze Słowenii, w wieku 16 lat zaczęła pracę jako modelka. Dwa lata później przeprowadziła się do Mediolanu, gdzie podpisała duży kontrakt reklamowy. Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Vogue, Harper’s Bazaar, GQ, Vanity Fair. 

3/11
Melania i Donald Trump
East News

W 1996 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie dwa lata później poznała Donalda Trumpa. 22 stycznia 2005 roku wyszła za niego za mąż, a rok później przyszedł na świat ich syn Barron. 

4/11
Donald Trump, Melania Trump
ONS

Przed kampanią Melania nie angażowała się w politykę, ale gdy jej mąż wystartował w wyborach prezydenckich jako kandydat Partii Republikańskiej - zaczęła pojawiać się na spotkaniach z wyborcami i namawiać Amerykanów do głosowania na jej męża. 

5/11
Donald Trump w garniturze i niebieskim krawacie podczas kampanii prezydenckiej
Eastnews

Donald Trump został nowym prezydentem USA. Jak wyglądają jego dzieci? Zobacz!

6/11
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump  pozują do zdjęć
Eastnews

Oto najmłodszy syn Donalda Trumpa - Barron. Jest owocem jego związku z Melanią Trump.

7/11
Ivanka Trump, Donald Trump
East News

Córka Donalda Trumpa - Ivanka Trump. Jako młoda dziewczyna próbowała swoich sił jako modelka, ale po ukończeniu szkoły średniej rzuciła modeling i zaczęła studia w dziedzinie zarządzania. 

8/11
Donald Trump z córką Ivanka Trump  pozują do zdjęć
Eastnews

Po studiach zaczęła pracę w firmie deweloperskiej, a później została zatrudniona w firmie ojca. Do dziś zasiada w zarządzie  The Trump Organization. Podczas kampanii prezydenckiej wspierała swojego ojca i często pojawiała się na spotkaniach z wyborcami.

9/11
Donald Trump z synem Ericiem
Eastnews

Eric Trump jest owocem związku Donalda Trumpa z Ivaną Trump. Podobnie jak jego siostra Ivanka - pracuje w firmie ojca i zasiada w zarządzie The Trump Organization. 

10/11
Donald Trump Jr. na wiecu wyborczym ojca Donalda Trumpa
Eastnews

Donald Trump Jr. jest synem Donalda Trumpa i jego pierwszej żony - czeskiej modelki Ivany Trump. Podobnie jak jego rodzeństwo jest przedsiębiorcą i pracuje w firmie ojca. 

11/11
Tiffany Trump przemawia do wyborców swojego ojca Donalda Trumpa
Eastnews

Tiffany Trump jest córką Donalda Trumpa i jego drugiej żony, aktorki i gwiazdy telewizyjnej Marli Maples.