Hanna Lis jest jedną z gwiazd, które już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w programie "Azja Express". Dziennikarka razem z pozostałymi uczestnikami show wróciła już z Azji, gdzie musieli przebyć wyznaczoną trasę bez pieniędzy i bez przewodnika. Reguły gry nie spodobały się niektórym mediom, które pisały, że bogate gwiazdy bawią się udając biednych ludzi. Plotki na temat show skomentowała Hanna Lis. Dziennikarka w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak wyglądały kulisy programu.

Wiele portali pisało, że wyjeżdżają ludzie bogaci udawać biednych i że to jest niemoralne itd. Myśmy nikogo w żadnym momencie w tym programie nie udawali. Od początku do końca mówiliśmy ludziom, których prosiliśmy o wsparcie, czyli Wietnamczykom, Laotańczykom, mieszkańcom Kambodży i Tajlandii, że jesteśmy częścią programu telewizyjnego, że startujemy w wyścigu. To nigdy nie wyglądało w ten sposób, że myśmy się przebierali za biedaków i podróżowali żerując na ludzkim współczuciu- zapewniła gwiazda.

Co jeszcze Hanna Lis zdradziła przed naszą kamerą? Dlaczego zdecydowała się na udział w programie "Azja Express"? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o udziale Hanny Lis w "Azja Express": "To bilet w jedną stronę"

 

Hanna Lis o udziale w programie "Azja Express".

Hanna Lis na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

Więcej na temat Hanna Lis Azja Express