Polskie celebrytki coraz bardziej przenoszą swoje życie do internetu. Tysiące, a czasem nawet miliony fanów obserwują ich codzienność. Gwiazdy na swoich mediach społecznościowych nie skupiają się już jedynie na projektach zawodowych. Coraz częściej publikują zdjęcia swoich stylizacji, inspiracji makijażowych czy też wspomnień z wakacyjnych wojaży. W ostatnim czasie popularnym trendem jest śmiałe dzielenie się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Niektóre gwiazdy nie mają problemu z zamieszczaniem w sieci zdjęć swoich pociech. Co więcej, chętnie pokazują nawet ich małe królestwa!

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała pokoik córki. Fanom nie podoba się jeden szczegół!

Pokoje dzieci polskich gwiazd

Klaudia Halejcio, Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Pazura, Zosia Ślotała czy Agnieszka Kaczorowska to kobiety spełnione zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wszystkie z nich są mamami, które chciałby uchylić swoim dzieciom kawałka nieba. Wymienione celebrytki pozwoliły sobie na prawdziwy zakupowy szał podczas urządzania pokoików swoich pociech. Każdy z nich to prawdziwy mały raj!

W pokojach dzieci topowych polskich gwiazd nie brak designerskich mebli, modnych dodatków czy kosztownych akcesoriów. Popularni rodzice w pokojach swoich dzieci przemycają odrobinę swojego ekstrawaganckiego stylu. Nie ulega wątpliwości, że projektowanie i dekorowanie wnętrz jest niezwykle przyjemnym i satysfakcjonującym zajęciem, szczególnie kiedy nie trzeba martwić się o budżet.

Zarówno na nagraniach, jak i zdjęciach z wnętrz pokoików pociech polskich celebrytów można odnaleźć wiele ciekawych inspiracji. Wszystko oczywiście w zgodzie z najnowszymi trendami. Drewniane ściany, marmurowe podłogi, malowidła i tapety... to brzmi jak opis wnętrza pałacu! Biele, szarości, beże - taką kolorystykę polskie gwiazdy wybierają dla swoich dzieci najczęściej. Maluchy z pewnością nie dostaną od rodziców zgody na rysowanie kredkami po pastelowych meblach i jasnych ścianach. Łóżeczko w kształcie domku? Niebieski pokój dla dziewczynki? Dlaczego nie! Zobacz te i inne rozwiązania zaproponowane przez polskie mamy - celebrytki.

Zobacz także
Reklama

Czyj pokoik podoba Wam się najbardziej?

klaudiahalejcio/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama