Steczkowska Magda i Paula Tumala Daniel Qczaj Edyta Górniak nie odpuszcza Cleo Edyta Górniak w programie My way
Gwiazdy wspierają Cleo

Wielka awantura w show biznesie! W ostatnim wywiadzie dla "WP" Edyta Górniak oskarżyła Cleo, że ta nigdy nie podziękowała jej za załatwienie pracy przy programie "The Voice Kids"! Na odpowiedź młodszej koleżanki długo nie było trzeba czekać. Joanna Klepko w obszernym wpisie na Instagramie wyjaśniła, że wielokrotnie jej dziękowała, a na dowód tego pokazała screeny swoich wypowiedzi! W kłótnię między piosenkarkami zaangażowali się fani i gwiazdy. Co piszą w sieci? Zobaczcie!

1/4
Steczkowska Magda i Paula Tumala
EastNews

Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie Edyta Górniak wyłączyła możliwość komentowania. Na ten krok nie zdecydowała się oskarżona Cleo, która pozwoliła fanom i gwiazdom napisać po czyjej są stronie w konflikcie. Po przeanalizowaniu całej kłótni o "podziękowania za udział w muzycznym show" m.in. Magda Steczkowska i Paula Tumala stanęły po stronie Cleo! Co napisały w sieci? 

- Myszeczko tonący chwyta się brzytwy! Głowa do góry, jesteś najlepsza ❤️❤️❤️❤️❤️ - napisała Tumala.

- Kochana Moja, jesteś cudna, zdolna i masz dobre serce❤️i doskonale radzisz sobie w The Voice Kids. Wiem, ze jest Ci przykro jak cholera ale szkoda na to energii i nerwów. Uwierz starszej koleżance. Czekam na Twój singiel. Ściskam mocno - napisała siostra Justyny Steczkowskiej. 

Zobacz także: Cleo ostro do Górniak: "Edyta, serio?! Nie mieszaj mnie w swoje afery!"

2/4
Daniel Qczaj
EastNews

Wsparcie Cleo okazał także Daniel Qczaj. Trener napisał, że nie wierzy w złe intencje piosenkarki i ją bardzo kocha. 

- "Edyta to jest Edyta"- jak to kiedyś rzekł mój były szef J.Józefowicz. Uwielbiam Jej głos a moi sąsiedzi wiedzą już, że jestem kobietą i że to nie ja byłam mewą (tak zawsze myślałem, że śpiewa o mewie😂)...ale nie uwierzę w ani jedną złą intencję Cleo❤️ Kochom Cie Asiu!❤️

3/4
Edyta Górniak nie odpuszcza Cleo

Pod postem Asi nie brakuje również ciepłych słów od internautów. Fani pamiętają, jak Joanna dziękowała Edycie za polecenie jej. Ich zdaniem piosenkarka szukała rozgłosu swoją wypowiedzią. 

- Najpierw Pani Edyta spina się do Dody, potem Justyny Steczkowskiej, a teraz do Cleo? Żenada Pani Edyto, ma się Pani za diwę, a na taki tytuł wypada sobie zapracować. Więcej szacunku do ludzi, mniej chamstwa i więcej muzycznej pracy bo ostatnio jest Pani celebrytką, a nie artystką 🤗

- Edyta już od dłuższego czasu żyje swoją twórczością z przeszłości i nie wnosi nic nowego do społeczeństwa xd Szuka zaczepki, żeby było o niej głośno i jej "fejm" ostatecznie nie wymarł 🙂 - czytamy w komentarzach.

4/4
Edyta Górniak w programie My way

Edyta Górniak uważa, że Cleo napisała podziękowania pod presją dziennikarzy i jej fanów. Piosenkarka chciałaby skonfrontować się z Klepko przed kamerami. 

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie - „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em... Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? - brzmiał ostatni wpis Górniak w kierunku Cleo. 

Edyta również otrzymuje wsparcie od swoich fanów, mimo braku możliwości dodawania komentarzy, a jej post polubiła m.in. Patricia Kazadi. 

 

Więcej na temat Cleo Qczaj Edyta Górniak