Edyta Górniak nie odpuszcza Cleo
Newsy

Edyta Górniak nie odpuszcza Cleo! Kolejny mocny wpis piosenkarki

Edyta Górniak nie odpuszcza Cleo! Kolejny mocny wpis piosenkarki

Edyta Górniak, Cleo i nowa odsłona afery o... podziękowania! Na Instagramie Górniak pojawił się nowy wpis dotyczący konfliktu z Cleo. Gwiazda twierdzi, że podziękowania jurorki "The Voice Kids" za "załatwienie" pracy w programie TVP 2 nie były szczere. Zarzuca jej kłamstwo i manipulacje. Zobaczcie, co napisała Edyta!

Edyta Górniak czy Cleo? Kogo Baron wolałby zobaczyć w "The Voice Kids 3"

Edyta Górniak i Cleo mają poważny konflikt!

Przypomnijmy - w wywiadzie z WP.pl Edyta Górniak zaatakowała Cleo twierdząc, że ta nigdy nie podziękowała jej za załatwienie pracy w The Voice Kids. Rzeczywiście, to Górniak poleciła autorkę hitu "Łowcy Gwiazd" na swoje miejsce, kiedy okazało się, że jej mama jest chora i musi zrezygnować z show. Stało się to na chwilę przed rozpoczęciem nagrań. Cleo przyjęła propozycję, choć nie miała czasu na żadne przygotowania. Edyta uważa, że piosenkarka nie zachowała się z klasą:

Oliwy do ognia dolała Cleo, której załatwiłam pracę w "The Voice Kids". Kiedy moja mama była chora, to przecież to było moje miejsce, które jej oddałam, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła - powiedziała Edyta.

Cleo była zszokowana słowami Górniak. Na swoim Instagramie udowodniła, że niejednokrotnie dziękowała Edycie, co więcej - wysłała jej i mamie prezent. 

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta Górniak, serio?! Nie jestem osoba, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. [...] Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids, jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. - odpowiedziała Cleo.

Zobacz także: Cleo napisała piosenkę dla Edyty Górniak! Jak wspomina pracę z divą? "Myślę, że Edyta już..."

Edyta uważa, że przeprosiny były wymuszone reakcją i naciskami jej fanów, którzy zauważyli, że Cleo skasowała pierwotny post z sierpnia 2018 roku dotyczący jej udziału w "The Voice Kids" i dodała nowy, w którym wspomina o (dawnej) koleżance.  Na dowód ma zachowane screeny. 

Niezależnie - „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em... Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? - napisała pod postem Cleo Górniak.

Kiedy Cleo zakończyła dyskusję z artystką, Górniak na swoim Instagramie opublikowała NOWY wpis dotyczący konfliktu z piosenkarką. Twierdzi, że Cleo nie ma dobrych intencji, a wszelkie prezenty i podziękowania były z jej strony wymuszone, czego nie traktuje poważnie:

Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów. PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi - „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy - Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.

Nas zastanawia, czego Edyta oczekiwała od Cleo i kto, w sytuacji takiej jak nagłe zastąpienie w pracy, powinien komu dziękować. 

Edyta jest rozżalona postawą Cleo.

Edyta nie odpuszcza Cleo

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą ♥️ Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości. Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów. PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi - „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy - Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.🔹 Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Cleo jest smutna z powodu słów Edyty. 

Cleo w różowej sukience na ramówce TVP
East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać - daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

Po której stronie stoicie? 

Cleo ostro do Górniak:
ONS

Zobacz także
Baron i Tomson

Edyta Górniak czy Cleo? Kogo Baron wolałby zobaczyć w "The Voice Kids 3"

Edyta Górniak w programie My way

Edyta Górniak sama zaproponowała Edwardowi Miszczakowi program! Dlaczego się zgodził?

 

Doda o Edycie Górniak
Newsy
Edyta Górniak nie chciała spotkać Dody na koncercie. Jak zachowała się w stosunku do jej muzyków? "To nieeleganckie"
Edyta Górniak nie chciała spotkać Dody na koncercie. Jak zachowała się w stosunku do jej muzyków? "To nieeleganckie"

Doda i Edyta Górniak jakiś czas temu zagrały koncert dla Polonii w Chicago. Oczywiście każda innego dnia - jak się okazuje, Edyta nie chciała śpiewać tego samego dnia co Dorota, co więcej - nie pozwoliła muzykom blond gwiazdy zbliżyć się do sceny w trakcie jej występu. Zobaczcie, co gwiazda zdradziła nam w rozmowie z Party.pl!  Czy Edyta odniesie się do tych słów? Zobacz także:   Doda od prawie dwóch lat nie chodzi na siłownię. Jak więc dba o swoje perfekcyjne ciało? Wiemy!

Gwiazdy wspierają Cleo
Newsy
Gwiazdy wspierają Cleo w kłótni z Edytą Górniak! "Szkoda na to energii i nerwów"
Gwiazdy wspierają Cleo w kłótni z Edytą Górniak! "Szkoda na to energii i nerwów"

Wielka awantura w show biznesie! W ostatnim wywiadzie dla "WP" Edyta Górniak oskarżyła Cleo, że ta nigdy nie podziękowała jej za załatwienie pracy przy programie "The Voice Kids"! Na odpowiedź młodszej koleżanki długo nie było trzeba czekać. Joanna Klepko w obszernym wpisie na Instagramie wyjaśniła, że wielokrotnie jej dziękowała, a na dowód tego pokazała screeny swoich wypowiedzi! W kłótnię między piosenkarkami zaangażowali się fani i gwiazdy. Co piszą w sieci? Zobaczcie!

Edyta Górniak w programie My way
TV-Show
Edyta Górniak sama zaproponowała Edwardowi Miszczakowi program! Dlaczego się zgodził?
Edyta Górniak sama zaproponowała Edwardowi Miszczakowi program! Dlaczego się zgodził?

A to niespodzianka! Okazuje się, że to sama Edyta Górniak zaproponowała Edwardowi Miszczakowi program, a nie odwrotnie. Gwiazda chciała zrobić prawo jazdy, a przy okazji omawiania występu podczas Top of the top Festival wpadła na pomysł, żeby nakręcić o tym program. Premiera "My way" odbędzie się dopiero w październiku. Czy jest szansa na kolejne edycje z innymi gwiazdami? Zobacz, co zdradził nam dyrektor programowy TVN! Zobacz także:   Mamy najnowszy spot TVN na jesień 2019! Król i królowa są tylko jedni!

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik