Gwiazdy w skórzanych kurtkach na otwarciu sklepu


Nowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy (Mysia 3) otworzyło swoje drzwi dla kilkunastu gwiazd, które przybyły na jego wielkie otwarcie . Co ciekawe, tego dnia aż cztery z nich zdecydowały się założyć czarną, skórzaną kurtkę. Która najlepiej się prezentowała?

Wiodącym elementem stylizacji Anny Bosak była skóra. Tancerka miała na sobie skórzane spodnie, kopertówkę w rozmiarze XXL i oczywiście kurtkę. Do tego zestawu dodała szpilki z modnym czubkiem w kontrastującym kolorze. W ten sposób połączyła rocka z elegancją. Jesteśmy na tak!

Maria Góralczyk do swojej kurtki dodała sukienkę pod kolor. Jako dodatki posłużyły jej kopertówka i beżowe kozaki. W tym typowym casualu wyglądała nieźle, choć na wieczorne wyjście spodziewaliśmy się czegoś bardziej wyrafinowanego.

Marina przyszła (tak jak Ania Bosak) w skórzanym zestawie – spodniach, kurtce i z kopertówką, które połączyła z białą wystającą koszulą z kołnierzykiem. Całość zwieńczyła modnymi kujonkami. Wyglądała świetnie.

Stylizacja Pauliny Sykut tym razem jest naszym numerem 1. Prezenterka w ciekawy sposób zestawiła stylowe dżinsy z eleganckimi botkami. Do tego zdecydowała się na luźną koszulkę i (tak jak reszta) skórzaną ramoneskę. Kochamy nonszalancję w jej wydaniu.

Tak wyglądały gwiazdy na otwarciu nowego lokalu przy Mysiej 3:
 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04