Monikę inspirują gwiazdy, które swoje zegarki eksponują jak świetną biżuterię. Dziś jednak od rzeczy, które nosimy, wymagamy więcej niż tylko pięknego wyglądu. Dobry smartwatch może być ładny, ale też musi ułatwiać nam życie i motywować do aktywności. Taki właśnie jest nowy Huawei Watch 3 Elite. Smartwatch wcześniej dostępny był w sprzedaży na pasku skórzanym lub polimerowym, a teraz możemy go mieć również w eleganckiej wersji na stylowej bransolecie.

Reklama
Party.pl

Szlachetny design Huawei Watch 3 Elite

Tarcza zegarka ma zakrzywione krawędzie i jest wykonana ze stali nierdzewnej. Dodatkowo dzięki ochronnej nanopowłoce, wyświetlacz jest odporny na zarysowania i na ślady odcisków palców. Obrotowa koronka umożliwia wygodne i precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazów oraz sterowanie opcjami menu. Natomiast spód koperty wykonany został z ceramicznego tworzywa, które nie tylko jest gładkie i miłe w dotyku, ale też pomaga w stałym i dokładnym monitorowaniu tętna.

Niezawodna bateria Huawei Watch 3 Elite

Watch 3 działa nawet do 2 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra, natomiast w trybie smart, czyli podczas korzystania z funkcji eSIM, pracuje aż trzy dni! Szybko się ładuje - wystarczy 10 minut bezprzewodowego ładowania, by napełnić baterię w 20%.

Party.pl

Jeszcze wygodniejsze użytkowanie

Najnowsza seria smartwatchy Huawei wyposażona jest w system HarmonyOS. W nowym wyglądzie interfejsu wyświetlacza menu oparte jest na motywie szachownicy, który pozwala na jeszcze wygodniejsze odczytywanie informacji. Huawei Watch 3 umożliwia korzystanie z tarcz w formie interaktywnej, dzięki możliwości tworzenia spersonalizowanych animacji oraz wgrywania zdjęć czy filmów (wideo w zwolnionym tempie lub filmów poklatkowych). Korzystanie ze smartwatcha jest więc niezwykle intuicyjne.

Wszystkie funkcje smartfona na ręku

Jak wszystkie smartwatche z serii Watch 3, również Elite obsługuje usługę eSIM. Możemy więc korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu. W razie nagłej potrzeby w trybie SOS połączymy się telefonicznie z lokalnymi służbami ratunkowymi, możemy też śledzić informacje o taksówkach czy status lotu podczas podróży. Jeśli potrzebujesz jeszcze innych funkcji, możesz wejść do preinstalowanego sklepu z aplikacjami AppGallery i wybrać te, które ci pasują.

Zobacz także

Zdrowie i kondycja pod kontrolą

Monika doceniła nie tylko świetny wygląd Huawei Watch 3 Elite. Zabrała też swój smartwatch na trening i tu również okazał się niezwykle pomocny i inspirujący. Nic dziwnego. Smartwatche z serii Watch 3 obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenia rejestrują czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń i czas regeneracji. A to jeszcze nie wszystko. Huawei Watch 3 wyposażony jest w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku. Urządzenia całodobowo monitorują też puls, natlenienie krwi, mierzą też poziomu stresu i jakości snu.

Party.pl

Huawei Watch 3 Elite jest więc nie tylko piękny, ale i niezwykle praktyczny. Jest naprawdę osobisty, w niezwykle ławy sposób można funkcje tego smatrwatcha dopasować do swoich potrzeb. „Jestem przekonana, że Elite spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gadżeciarzy!” - zapewnia Monika.

Więcej zobaczycie na filmie. Natomiast Huawei Watch 3 Elite dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl.

Reklama

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei

Reklama
Reklama
Reklama