Szulim, Kot, Hamkało, Kulig i inni
WIDEO…
Ponad 30 gwiazd na premierze filmu "Disco Polo" [FOTO]

ONS
Szulim, Kot, Hamkało, Kulig i inni
WIDEO…

ONS
Dzisiaj w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu "Disco Polo", w którym jedną z głównych ról zagrał Tomasz Kot. Towarzyszyły my Aleksandra Hamkało i Joanna Kulig, a także Piotr Głowacki.
Zobacz: Szulim i Starak sensacją na premierze filmu. Agnieszka postawiła na luźną stylizację
Na premierze nie zabrakło gwiazd disco-polo takich jak Radek Liszewski. Ponadto pojawili się inni artyści, aby w dniu premiery dopingować swoich kolegów z branży. Dużym zaskoczeniem była obecność Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim i ciężarnej Marii Sadowskiej. Oprócz nich przybyła cała plejada gwiazd, a kto zobaczcie sami:

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.