Górniak, Rodowicz, Margaret i wiele innych
WIDEO…
Plejada największych gwiazd na koncercie "Tu bije serce Europy" [FOTO]

ONS
Górniak, Rodowicz, Margaret i wiele innych
WIDEO…

ONS
Wczoraj w Warszawie odbył się wyjątkowy koncert "Tu bije serce Europy" upamiętniający dziesiątą rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na jednej scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy, które wykonały legendarne przeboje ze Starego Kontynentu. Występy gwiazd nie były jedyną atrakcją wieczoru - między kolejnymi wejściami przedstawiono zmiany, które zaszły w Polsce na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia.
Bez wątpienia największymi tego wieczoru były Maryla Rodowicz i Edyta Górniak oraz nasi reprezentanci w konkursie Eurowizji Donatan i Cleo.
Oprócz nich zaśpiewali również: Ewa Farna, Halina Mlynkova, Dawid Kwiatkowski, Zakopower, Kayah, Feel, Blue Cafe, Rafał Brzozowski i Misia Furtak.
Kto zachwycił najbardziej?
Zobacz: Kwiatkowski, Szwed, Margaret i Brzozowski jako ABBA

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.