AKPA

Wczoraj w radiowej Trójce odbył się benefis Marka Niedźwiedzkiego. Jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce tym razem nie zapowiadał piosenek, a krótko opowiedział o pracy w radiu, którą wykonuje już 30 lat. Benefis był przy okazji przypieczętowaniem premiery jego autobiografii "Nie wierzę w życie pozaradiowe".


Niedźwiedzki na wstępie zaznaczył, że pracą w radiu chce zająć się jeszcze co najmniej przez najbliższe 20 lat i przy okazji zaprosił na benefis z okazji  50-lecia pracy. Radiowiec podkreślił, że tym, co najbardziej go pasjonuje w tej profesji są codzienna, zwyczajna praca radiowca oraz dobra muzyka. Na koniec Niedźwiedzki został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla Polskiego Radia.


W tym wyjątkowym dla Marka Niedźwiedzkiego dniu zjawiło się także wiele gwiazd - śmietanka polskiej sceny muzycznej. Wśród obecnych znaleźli się m.in. Kayah, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka i Aleksandra Kwaśniewska z partnerem Kubą Badachem. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.


chimera