AKPA
Newsy

Gwiazdy kochają Marka Niedźwiedzkiego

Tłum celebrytów świętował jego jubileusz

Wczoraj w radiowej Trójce odbył się benefis Marka Niedźwiedzkiego. Jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce tym razem nie zapowiadał piosenek, a krótko opowiedział o pracy w radiu, którą wykonuje już 30 lat. Benefis był przy okazji przypieczętowaniem premiery jego autobiografii "Nie wierzę w życie pozaradiowe".


Niedźwiedzki na wstępie zaznaczył, że pracą w radiu chce zająć się jeszcze co najmniej przez najbliższe 20 lat i przy okazji zaprosił na benefis z okazji  50-lecia pracy. Radiowiec podkreślił, że tym, co najbardziej go pasjonuje w tej profesji są codzienna, zwyczajna praca radiowca oraz dobra muzyka. Na koniec Niedźwiedzki został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla Polskiego Radia.


W tym wyjątkowym dla Marka Niedźwiedzkiego dniu zjawiło się także wiele gwiazd - śmietanka polskiej sceny muzycznej. Wśród obecnych znaleźli się m.in. Kayah, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka i Aleksandra Kwaśniewska z partnerem Kubą Badachem. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.


chimera

Małgorzata Halber rezygnuje z pracy w radiu
East News
Newsy
Małgorzata Halber po dwóch miesiącach odchodzi z radia
Tłumaczy: "Ja tam po prostu nie pasuję"

Małgorzata Halber z show-biznesem związana jest od wielu lat. Widzowie z pewnością pamiętają ją z programu "5-10-15" oraz z muzycznej stacji Viva, gdzie była prowadzącą. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą wydanej książki, w której przyznaje się do alkoholizmu. Książką "Najgorszy człowiek na świecie" zachwyciła się min. Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim. Zobacz: Szulim skomentowała poruszający felieton Korwin o książce Helber. Obie są jej fankami Po sukcesie wydawniczym talent Małgorzaty Halber został doceniony przez właścicieli Rock Radia. Prawie dwa miesiące temu dziennikarka dostała propozycję prowadzenia porannego programu "Ranne Kakao ". I chociaż sama Halber przyznała wówczas, że "media to nie jest środowisko, w którym bym się odnalazła" to zgodziła się na propozycję. Niestety, okazuje się, że nowa prowadząca nie wytrzymała zbyt długo w radiu. Gwiazda "5-10-15" na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis w którym zapowiedziała swoje odejście z pracy. Przy okazji zdradziła czemu podjęła taką decyzję . - myślałam nad tym dwa tygodnie. A może i dłużej. Nie chciałam się tak łatwo poddawać, w końcu co z tego, że mam naturę tchórzofretki, co z tego, że mam system nerwowy na wierzchu - nie można poddawać się tak łatwo. Ale spędziłam tyle bezsennych nocy, zastanawiając się nad tym, że dzisiaj już czarka się przelała ( ...)Okazało się też, że jednak nikt nie chce słuchać rano o jednorożcach, a tym bardziej nikt nie chce krótkich dźwiękowych felietonów o potworach. Okazało się, że bycie dziewczyną na łódce pełnej kolesi zawsze będzie opresyjne, nawet jeśli ci kolesie są bardzo mili, mają dobre serce i chęci. (...) W każdym razie - mam poczucie, że nie ma tam osób, które tego radia słuchają. Ja tam po prostu z tym wszystkim, z tym mówieniem jak się czuję i uwielbieniem dla kategorii "pozostałe" po...

Monika Olejnik obiada się pączkami
Newsy
Tak Olejnik obżera się pączkami
Ile ich zjadła?

Monika Olejnik na swoim Facebooku lubi dzielić się z fanami od czasu do czasu zdjęciami ilustrującymi jej życie prywatne i kulisy pracy w radiu oraz telewizji. Na początku roku dziennikarka pochwaliła się szaloną fotką z sylwestrowej nocy, a dziś, z okazji Tłustego Czwartku, pokazała, jak na jeden dzień rezygnuje z diety. Zobacz: Szalony sylwester Moniki Olejnik :) Boskie! Na zdjęciu widzimy siedzącą przy redakcyjnym stoliku Olejnik opychającą się pączkami . Dziennikarka ma również przed sobą pół kartonu łakoci, a w dłoniach kolejne sztuki "bomb pełnych kalorii" . Jak widać w redakcji Radia Zet trwa dziś prawdziwa rozpusta dla łasuchów. A wy ile już zjedliście pączków?

Edyta Olszówka na Benefisie Bohdana Łazuki
ONS
Newsy
Tym razem obyło się bez wpadki. Stylowa Olszówka w teatrze
Pasuje jej taki styl?

Edyta Olszówka to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Charyzmatyczna, z głosem który zapada pamięć i niezmiennym od wielu lat wizerunkiem. Dość typowe niestety dla gwiazdy były też modowe wpadki, które zdarzały się jej dość często. Wystarczy przypomnieć sobie niektóre jej stylizacje. Przypomnijmy: Olszówka na wielkiej gali w tandetnej kreacji Wszyscy jednak uczymy się na błędach i Edyta podczas kolejnych wyjść już nieco staranniej dobierała swoje kreacje. Wczoraj w Warszawie odbył się Benefis Bohdana Łazuki, a jednym z gości, którzy przyszli oklaskiwać legendę była właśnie Olszówka. Tym razem postawiła na skromną i prostą sukienkę w pięknym niebieskim kolorze, który świetnie korespondował z jej blond fryzurą. Brak dodatków i nieprzesadny makijaż świetnie współgrał z całością i aktorka może zapisać na swoim koncie udaną stylizacją. Tak Edyta Olszówka prezentowała się na benefisie. Wygląda na 42 lata? Zobacz: Olszówka przyznała się do nowego uzależnienia   Edyta Olszówka i inne gwiazdy na premierze spektaklu "Czechow żartuje":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner