Grzegorz Bardowski z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" rozdaje swój numer telefonu internautom? Tak przynajmniej zapewnił w swoim najnowszym poście na Facebooku! Rolnik zamieścił w sieci wpis w którym prosi o pomoc a w zamian oferuje właśnie swój numer telefonu i... alkohol ;) O jakie rady prosi Grzesiek? Czyżby w związku z tym, że jest młodym tatą, miał pytania dotyczące rodzicielstwa? Nic bardziej mylnego!

Reklama

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" prosi o pomoc internautów

Okazuje się, że Grzesiek postanowił poprosić o pomoc internautów w kwestii wyboru sprzętu rolniczego. Były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" planuje zakup sprzętu do swojego gospodarstwa więc teraz chce dowiedzieć się, co polecają jego koledzy i koleżanki.

Rolnicy, rolniczyki, przedstawiciele handlowi... Stoję przed trudnym wyborem siewnika ciąganego, 4m z broną talerzową. Horsch, Pottinger, Amazone? Jeżeli macie coś do powiedzenia proszę o komentarze, wiadomości. Rozdaje swój numer telefonu i stawiam alkohol za sensowne wypowiedzi, dzięki którym przejdę na właściwą stronę maszyn :-D o czym rozmawiamy? O cenie, wadach, zaletach, niekoniecznie o tym jaki kto lubi kolor ;-) - napisał na Facebooku.

Ciekawe, jak na wpis Grzegorza zareagowała jego żona Ania. Czy nie będzie zła, że jej mąż chce rozdawać numer telefonu internautom i internautkom? ;)

Zobacz także

Zobacz także: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nie świętował swoich 31. urodzin z Anią! "Wiem że jestem złośnicą..."

Grzegorz Bardowski prosi o pomoc internautów.

Facebook

Rolnik prosi o radę w sprawie nowego sprzętu rolniczego.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama