Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Grzesiek z Rolnik szuka żony świętował urodziny
Facebook
Newsy

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nie świętował swoich 31. urodzin z Anią! "Wiem że jestem złośnicą..."

Życzenia od Ani nas rozczuliły!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska ma romans z Łukasze z Rolnik szuka żony?
TV-Show
Manowska komentuje plotki o romansie z Łukaszem z "Rolnik szuka żony"! "To prawda, ja kocham..."

Od jakiegoś czasu plotkuje się o tym, że  Martę Manowską gospodynię programu "Rolnik szuka żony" i jednego z uczestników ostatniej edycji show Łukasza Siebersa łączy coś więcej. W jednym z wywiadów rolnik zasugerował, że mógłby z Manowską rozmawiać godzinami o podróżach, a nawet tylko z nią podróżować.  Ona byłaby wspaniałą towarzyszką, ale nie pytajcie mnie o nic więcej... - można przeczytać wypowiedź Łukasza w "Rewii". Po jego słowach od razu ruszyła lawina spekulacji na temat tego, czy rolnika i gwiazdę TVP połączyło uczucie! Co na to Marta Manowska? Wczoraj (30 stycznia) na rozdaniu Telekamer, gdzie program "Rolnik szuka żony" dostał Telekamerę w kategorii: program rozrywkowy,  prezenterka wyznała nam, jaka jest jej relacja z Łukaszem. Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? Posłuchajcie! Zobacz także:  Łukasz z "Rolnik szuka żony" ma urodziny. Fani składają mu złośliwe życzenia... i nawiązują do romansu z Manowską!   Marta Manowska na rozdaniu Telekamer wyglądała zjawiskowo w sukni Violi Piekut.   Wygląda na to, że Łukasz z Rolnik szuka żony 3 nadal jest samotny.

Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony planują drugie dziecko
Facebook
Newsy
Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" planują drugie dziecko! Rolnik wybrał już nawet imię!
Chcieliby mieć chłopca czy dziewczynkę?

Grzegorz i Ania z "Rolnik szuka żony" chcą mieć drugie dziecko! Okazuje się, że rolnik wybrał już nawet imię dla swojej kolejnej pociechy. Grzesiek Bardowski w rozmowie z Super Expressem nie ukrywa, że chciałby teraz zostać ojcem... dziewczynki! Były uczestnik telewizyjnego show w TVP1 przyznał, że zanim urodził się ich syn, Jan, jego najbliżsi byli pewni, że Ania urodzi córkę- i właśnie wtedy wymyślił dla niej imię.   Zobacz także:  Jak Grzesiek czuje się w roli ojca? Czy pomaga Ani przy dziecku? "Nie mogę być w domu cały czas"   Grzegorz i Ania chcą mieć drugie dziecko Ania i Grzegorz zostali rodzicami zaledwie kilka tygodni temu. Na świecie pojawił się wówczas ich syn, Jan. Radosną informację przekazał dumny tata, który pochwalił się swoim fanom na Facebooku pierwszym wspólnym zdjęciem z Anią i maleństwem. Teraz państwo Bardowscy zdecydowali się udzielić wywiadu w którym zdradzili, że w przyszłości z pewnością zdecydują się na drugie dziecko. Co więcej- Grzesiek zdradził nawet, jakie wybrał imię dla córki! Co odpowiedział na pytanie Faktu czy Jan będzie jedynakiem?   Nie, zdecydowanie nie. Bardzo chciałem syna, ale Ania prorokowała inaczej. Cała rodzina wróżyła mi córkę. Miałem już nawet wybrane imię - Klara - przyznał Grzegorz Bardowski. Podoba Wam się imię Klara? Myślicie, że już wkrótce usłyszymy o drugiej ciąży żony rolnika?   Zobacz także:  Kiedy jest czas na drugie dziecko?   Grzesiek i Ania chcą mieć drugie dziecko.   Rolnik zapewnił, że Jan nie będzie jedynakiem.  

Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony planują drugie dziecko
Facebook
Newsy
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z synem na spacerze! Zobacz, jaki wózek kupił dla małego Janka! ZDJĘCIE

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z synem na zimowym spacerze. Dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem z małym Janem, z którym wybrał na spacer po gospodarstwie. Przy okazji uczestnik drugiej edycji reality-show Telewizji Publicznej pochwalił się, jaki wózek kupił swojemu synkowi.    Zobacz:  Ile są warte wózki dzieci polskich gwiazd? Niektóre naprawdę sporo... A który jest najładniejszy? Grzesiek z Rolnik Szuka Żony z synem na spacerze   W ostatnim wywiadzie Grzegorz Bardowski przyznał, że przez nadmiar pracy nie może poświęcić zbyt wiele czasu dla swojego synka. Zdradził jednak, że pomimo braku doświadczenia świetnie sobie radzi z codzienną pielęgnacją małego dziecka.   Zobacz:  Jak wybrać pierwszy wózek dla dziecka   Co ciekawe, Grzesiek powiedział, że chciałby żeby w przyszłości syn poszedł w jego ślady i również został rolnikiem -  czyżby dlatego już od pierwszych tygodni życia zabiera go na spacery po gospodarstwie? ;)   Dzisiaj sprawdzamy z Janem, czy będzie coś z naszego rzepaku :-) Póki co u nas wszystko pod śniegiem. A jak sytuacja u was? Może to dobry czas na zrobienie testów na przezimowanie - napisał pod zdjęciem Grzesiek.   Zobaczcie zdjęcie ze spaceru Grześka z synem. Podoba Wam się wózek małego Janka?    Zobacz także:  Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" planują drugie dziecko! Rolnik wybrał już nawet imię!   Grzesiek z synem na spacerze. Podoba Wam się wózek małego Janka?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner