Edyta Górniak
Instagram

Edyta Górniak znowu zaskakuje. Wróciła do Polski na święta i sylwestra, ale tym razem postanowiła czynnie brać udział w celebracji świat! Jak dowiedziało się Party.pl, dzisiaj Edyta Górniak w jednym z kościołów będzie czytywać Biblię oraz zaśpiewa psalm podczas mszy wigilijnej!

 

Edyta Górniak wrzuciła nawet zdjęcie z prób w kościele.

Edyta Górniak czyta Pismo święte w kościele

 

Edyta Górniak w kościele

 

Jaką wyznaje wiarę Edyta Górniak?

Na mszy będzie obecna cała rodzina Górniak. A jeszcze do niedawna wokalistka była bliżej religii buddyjskiej i przynajmniej raz w roku odwiedzała święte miejsca Buddystów w Tajlandii. Okazuje się jednak, że dzięki Allanowi na nowo zainteresowała się chrześcijaństwem. Rozmowy z synem o tej wierze, wpłynęły na samą Edytę.

Odwiedziła z Allanem kościół, co zaowocowało tym, że na nowo zainteresowała się Bogiem. Teraz mówi nam, że katolicyzm stał się jej znowu bliski – powiedział znajomy artystki "Faktowi" i dodał: - Stwierdziła, że odkąd znów jest bliżej z Bogiem, to wszystko zaczyna się jej układać .

Zobacz także: Ostatnie chwile Górniak z synem w Kalifornii przed świętami w Polsce. Byli na Christmas Party!

Widać dla Edyty święta to nie tylko choinka i dawanie prezentów, ale też duchowe przeżycie. Kto wie, może Edyta Górniak będzie akurat w Twoim kościele w Warszawie!

Zobacz także: TYLKO U NAS: Edyta Górniak z Allanem przylecieli do Polski na święta i sylwestra! ZDJĘCIA z lotniska

 

Edyta Górniak właśnie wróciła z Kalifornii, gdzie mieszka od jakiegoś czasu z Allanem.

Edyta Górniak dziękuje fanom za wsparcie
Instagram

 

Edyta Górniak będzie gwiazdą Sylwestra w Zakopanem w TVP, dwa dni temu przyleciała do Polski na święta i na wielki sylwestrowy koncert.

Edyta Górniak i Allan Krupa na lotnisku