Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Bliscy pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka. Tabloid ujawnia, gdzie spoczął producent filmowy

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Zakończył się drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Wczoraj, 29 sierpnia, odbyła się msza pogrzebowa w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, w której każdy mógł uczestniczyć i pożegnać producenta filmowego. Natomiast dziś, 30 sierpnia, odbyło się prywatne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka w gronie rodziny i przyjaciół na mazurskiej posiadłości Staraków w Fuledzie. 

Początkowo mówiło się, że prochy Piotra Woźniaka-Staraka zostaną rozsypane w jeziorze, ukochanym miejscu producenta, jednak sanepid nie wyraził na to zgody. Jak informuje "Super Express", rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zdecydowała jednak o innym rodzaju pochówka.

Gdzie spoczął Piotr Woźniak-Starak?

"Super Express" pojawił się na miejscu w Fuledzie i na bieżąco informował o przygotowaniach do stypy. Korespondent tabloidu dowiedział się, że już od godziny 8 kelnerzy dekorowali salę i nakrywali stoły czarnymi obrusami. Na jaw wyszło, co spożywali żałobnicy w trakcie obiadu. Gazecie udało się także dotrzeć do informacji, gdzie spoczął Piotr Woźniak-Starak.

Około godziny 16:00 trumna z ciałem Piotra Woźniaka-Staraka została przetransportowana do mauzoleum przy posiadłości rodziny Staraków. "Super Express" informuje, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka złożono w specjalnie przygotowanym miejscu. Najbliższa rodzina i przyjaciele po raz ostatni pożegnali Piotra, a on spoczął na swojej ukochanej mazurskiej ziemi. 

 

Piotr Woźniak-Starak zginął w wieku 39 lat na jeziorze Kisajno

Michał Witkowski napisał felieton o Piotrze Woźniaku-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był mężem Agnieszki Woźniak-Starak

Plany Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17