Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Bliscy pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka. Tabloid ujawnia, gdzie spoczął producent filmowy

Bliscy pożegnali Piotra Woźniaka-Staraka. Tabloid ujawnia, gdzie spoczął producent filmowy

Zakończył się drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Wczoraj, 29 sierpnia, odbyła się msza pogrzebowa w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, w której każdy mógł uczestniczyć i pożegnać producenta filmowego. Natomiast dziś, 30 sierpnia, odbyło się prywatne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka w gronie rodziny i przyjaciół na mazurskiej posiadłości Staraków w Fuledzie. 

Początkowo mówiło się, że prochy Piotra Woźniaka-Staraka zostaną rozsypane w jeziorze, ukochanym miejscu producenta, jednak sanepid nie wyraził na to zgody. Jak informuje "Super Express", rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zdecydowała jednak o innym rodzaju pochówka.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Gdzie spoczął Piotr Woźniak-Starak?

"Super Express" pojawił się na miejscu w Fuledzie i na bieżąco informował o przygotowaniach do stypy. Korespondent tabloidu dowiedział się, że już od godziny 8 kelnerzy dekorowali salę i nakrywali stoły czarnymi obrusami. Na jaw wyszło, co spożywali żałobnicy w trakcie obiadu. Gazecie udało się także dotrzeć do informacji, gdzie spoczął Piotr Woźniak-Starak.

Około godziny 16:00 trumna z ciałem Piotra Woźniaka-Staraka została przetransportowana do mauzoleum przy posiadłości rodziny Staraków. "Super Express" informuje, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka złożono w specjalnie przygotowanym miejscu. Najbliższa rodzina i przyjaciele po raz ostatni pożegnali Piotra, a on spoczął na swojej ukochanej mazurskiej ziemi. 

 

Piotr Woźniak-Starak zginął w wieku 39 lat na jeziorze Kisajno

Michał Witkowski napisał felieton o Piotrze Woźniaku-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był mężem Agnieszki Woźniak-Starak

Plany Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

 

Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak
East News
TV-Show
Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Mamy komentarz Edwarda Miszczaka i Małgorzaty Ohme!
Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Mamy komentarz Edwarda Miszczaka i Małgorzaty Ohme!

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz ciężkie chwile. W wypadku na Mazurach zginął bowiem jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak . Informacja o jego śmierci została podana w dniu, w którym odbywała się również prezentacja jesiennej ramówki TVN. Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest jedną z największych gwiazd stacji. Niestety, tym razem zabrakło jej na imprezie. Co więcej, dziennikarki nie zobaczyliśmy także w spocie reklamującym nowe propozycje na jesień mimo że brała udział w nagraniach. Teraz pod dużym znakiem zapytania stanął także jej udział w kolejnej edycji "Big Brothera" , która startuje już lada dzień. Czy zobaczymy ją jeszcze w roli prowadzącej? Małgorzata Ohme zdecydowała się ujawnić nam kilka szczegółów dotyczących tej sprawy. Zobaczcie sami! Czy Agnieszka powróci jeszcze kiedyś do programu "Big Brother"? Bardzo byśmy tego chcieli... Zobacz także:  Kinga Rusin o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jeden dzień, chwila nieuwagi i... koniec"

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Po tym, jak producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno, wszyscy mieli nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie miała szczęśliwy finał. Niestety, 22 sierpnia okazało się, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej - w uroczystości wzięły udział prawdziwe tłumy. Następnego dnia na Mazurach odbył się wzruszający pogrzeb zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi i przyjaciele producenta filmowego. Teraz "Super Express" poinformował o szczegółach ostatniego pożegnania.  Tajemniczy rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka Według doniesień "Super Expressu" na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się 160 osób. Jak informuje dziennik - część uczestników konduktu żałobnego szła boso - "Super Express" sugeruje, że w ten sposób bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nawiązali do starego zwyczaju żałobnego, który mówi, że przed Bogiem wszyscy są równi.  Same buty były ustawione w stronę przystani, gdzie zginął Piotr - informuje "Super Express". Po konsolacji zaś odbyło się ognisko.  Piotr Woźniak-Starak spoczął na swoich ukochanych Mazurach, na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie.  To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół…- w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła Joanna Przetakiewicz.  Według informacji tabloidu, najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie na Mazurach wyjechali na Sycylię, żeby w spokoju przeżyć żałobę.  Zobacz...

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża
Newsy
Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego bliscy i przyjaciele przyjechali na Mazury oddać mu hołd
Jak rodzina obchodziła pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka Staraka?

W pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rodzina i przyjaciele producenta filmowego spotkali się przy jego grobie. W miniony wtorek, 18 sierpnia minął rok od tragicznej śmierci ukochanego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach. Teraz, jak donosi "Super Express", bliscy producenta filmowego spotkali się na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Jak uczcili pamięć  Piotra Woźniaka-Staraka? Morze kwiatów i lampiony przy grobie Piotra Woźniaka-Staraka Według informacji "Super Expressu" do Fuledy na Mazurach przyjechała rodzina i przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. Przed miejscem, gdzie został pochowany producent filmowy pojawiły się piękne fioletowe i białe kwiaty, wiszące lampiony i znicze. Dziennik informuje, że wśród osób, które przyjechały do Fuledy znaleźli się m.in. Zofia Ślotała oraz Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski.  Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa - zdradza informator "Super Expressu". Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik widać, że wszystkie osoby, które pojawiły się w Fuledzie, spotkały się przy mogile Piotra Woźniaka-Staraka i razem uczciły jego pamięć. Później Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie bliskich i przyjaciół wybrała się na rejs łódką po jeziorze.  Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner