Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak wyprowadziła się z domu w Krakowie
Instagram
Newsy

Edyta Górniak przeprowadza się! Właściciel wynajmowanego domu w Krakowie nękał gwiazdę?

"Przychodził nawet w środku nocy"...

Edyta Górniak wyprowadza się z domu w Krakowie! Okazuje się, że artystka, która kilka miesięcy temu zdecydowała się na przeprowadzkę z Warszawy, teraz musiała szukać sobie nowego domu. Według doniesień "Dobrego Tygodnia" wszystko przez właściciela wynajmowanego przez divę apartamentu. Znajomy Edyty Górniak w rozmowie z tabloidem zdradził, że mężczyzna nękał gwiazdę, która tuż przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o wyprowadzce.

Zobacz także: Formalności do budowy domu: warunki zabudowy, mapa geodezyjna, zgłoszenie budowy


Okazał się niestabilny emocjonalnie. Przychodził do Edyty nawet w środku nocy, walił w drzwi albo coś wykrzykiwał pod jej oknami. Raz nawet zrugał jej syna Allana. Wykorzystywał też naiwność i ufność Edyty. Żądał bajońskich sum za rzekome rachunki, których nie chciał jednak przedstawić- przyznał informator tabloidu.

 

Gdzie więc teraz zamieszka Edyta Górniak? Okazuje się, że z pomocą przyszli sąsiedzi gwiazdy. Nowi znajomi artystki bardzo ją polubili i nie chcieli, żeby wyprowadzała się z osiedla w podkrakowskich Mogilanach, dlatego znaleźli dla Edyty dom w tej samej okolicy. Lada dzień artystka w nim zamieszka. Miejmy nadzieję, że tym razem Edyta Górniak będzie mogła w spokoju mieszkać w swoim ukochanym Krakowie.

 

Zobacz także: Zobacz, jak wygląda dom Edyty Górniak pod Krakowem! Gwiazda mieszka na luksusowym osiedlu ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak przeprowadza się.

Edyta Górniak
ONS

Artystka znalazła już nowy dom na osiedlu w Mogilanach.

Edyta Górniak we Wrześni

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sąsiad Edyty Górniak podawał się za jej menadżera
Newsy
Dlaczego Edyta Górniak musiała się przeprowadzić do drugiego domu w Krakowie? Gwiazda miała ważny powód
Dlaczego Edyta Górniak musiała się przeprowadzić do drugiego domu w Krakowie? Gwiazda miała ważny powód

Przez sąsiadów Edyta Górniak mogła stracić ważne kontrakty! Wychodzą na jaw powody przeprowadzki gwiazdy z jej pierwszego domu w Krakowie. Już kilka tygodni temu w prasie pojawiły się doniesienia, że artystka musiała szukać nowego apartamentu na osiedlu w Mogilanach. Plotkowano wówczas, że Edyta Górniak miała spore problemy z właścicielem wynajmowanego domu. Teraz okazuje się, że to sąsiedzi urządzili Edycie prawdziwe piekło. Według doniesień Faktu jeden z mężczyzn podawał się za menadżera gwiazdy, przez co naraził ją na utratę ważnych kontraktów.   Zobacz także: Jak długo mieszkać z rodzicami? Kiedy jest najlepszy moment na wyprowadzkę? Drugi przychodził do niej po nocach z awanturami i dobijał się do jej drzwi. Pewnego dnia obrzucił jej syna Allanka obelgami - zdradził informator tabloidu. Wygląda jednak na to, że po przeprowadzce do nowego domu Edyta Górniak wreszcie odnalazła spokój. Diva w rozmowie z Party.pl przyznała ostatnio, że teraz nawet codziennie może chodzić do swoich sąsiadów na wspólną kawę czy grilla.   Zobacz: Górniak o przeprowadzce do Krakowa: "Sąsiedzi nie sprzedają o mnie informacji!" Wróci do Warszawy?   Edyta Górniak przeprowadziła się przez sąsiadów.   Sąsiad gwiazdy udawał jej menadżera.

Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych
Newsy
Edyta Górniak wyprowadziła się pod Kraków. Wiemy, czyją jest sąsiadką!
Zmiany w życiu piosenkarki.

Edyta Górniak przeprowadziła się pod Kraków! Diwa wynajęła piękną willę na nowoczesnym osiedlu. Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak zamieszka z synem Allanem we wsi Mogilany i została sąsiadką Grzegorza Turnaua i... Magdy Steczkowskiej!   Na razie Edyta Górniak dopiero wprowadza się do nowego domu. Przewozi swoje rzeczy, kupuje dodatki i walczy z paparazzi. Kiedy okazało się, gdzie będzie mieszkać Górniak , paparazzi obstawili całe osiedle czekając na pojawienie się gwiazdy. Do tego próbowali zrobić zdjęcia osiedla za pomocą... drona! Doszło nawet do tego, że paparazzi zablokował wokalistce i jej kierowcy drogę swoim samochodem, przez co artystka nie mogła wyjechać ze swoim kierowcą. Interweniowała ochrona osiedla. Wezwano tez policję. Dopiero w eskorcie dwóch radiowozów, Edyta Górniak mogła dojechać na lotnisko i polecieć do Warszawy na próby. Piosenkarka niedługo weźmie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016. Artystka chce reprezentować nasz kraj z utworem "Grateful" . Zmiana otoczenia z Warszawy na spokojny Kraków miała jej w tym pomóc.   Zobacz także: Znamy datę premiery eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful"!   Edyta Górniak zagra w Krakowie walentynkowy koncert. Czy częste wizyty w Krakowie skłoniły ją do przeprowadzki? Edyta Górniak chce wystartować w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2016. W 1994 roku odniosła wielki sukces na Eurowizji z piosenką "To nie ja".   Powstał śmieszny rysunek fanów zachęcający Edytę Górniak do udziału w konkursie Eurowizji

East News
Newsy
Edyta Górniak znów zamieszka w Polsce! Tym razem na dłużej?
Edyta Górniak znów zamieszka w Polsce! Tym razem na dłużej?

  Tego nikt się nie spodziewał! Półtora roku po wyprowadzce do USA, Edyta Górniak wraca do kraju! Jak donosi magazyn "Party", artystka zamierza zostać w Polsce kilka miesięcy! Wokalistka swój trzymiesięczny wakacyjny pobyt zaczęła od wizyty w Krakowie , gdzie nie tylko wystąpiła na koncercie poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego, ale też odwiedziła osiedle Parkowe Wzgórze w Mogilanach, na którym kiedyś mieszkała z synem Allanem Krupą . Edyta Górniak rozglądała się tam za mieszkaniem, które mogłaby wynająć na czas swojego pobytu. A ten może się znacznie wydłużyć, bo artystka z racji zobowiązań zawodowych zostanie w Polsce prawdopodobnie aż do końca roku! Kto podczas jej nieobecności zaopiekuje się jej synem Allanem, który jesienią zaczyna w USA szkołę średnią? Zobacz także: Syn Edyty Górniak dosadnie o Donatanie. Jak nazwał go po słynnym incydencie z Opola? Allan Krupa zostanie w Polsce tylko do końca wakacji! Allan tęskni za przyjaciółmi z Krakowa i pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Deklaruje, że kiedyś wróci, ale najpierw chce skończyć wymarzone studia – mówi w rozmowie z "Party" Edyta Górniak . Przeczytaj:  Ile jest wart głos Edyty Górniak? Artystka zdecydowała się na ważny krok...   W wakacje Edyta rusza w trasę koncertową, obejmującą kilkanaście miast Polski. W tym czasie jej syn pojedzie na dwa obozy przetrwania, odwiedzi też dziadków w Opolu i znajomych w Krakowie. Potem wróci do USA. A Górniak? Zacznie nagrania do kolejnej edycji "The Voice Kids" . Ale wokalistka może być spokojna o swojego jedynaka. Jesienią do Ameryki z wnukiem polecą prawdopodobnie jej mama i ojczym. Ale jeśli ten pomysł nie wypali, gwiazda ma już plan B. Jaki? Dowiesz się z najnowszego "Party".   Edyta Górniak zamieszka w Polsce na kilka miesięcy!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner