Gala Mistrzów Sportu 2022 zebrała imponującą ilość sportowców, dziennikarzy sportowych i osób związanych z branżą w Warszawie. Wydarzenie odbyło się z prawdziwą pompą, a każdy z obecnych wyglądał bardzo elegancko, podkreślając wyjątkowy klimat uroczystej gali. Niemałym zaskoczeniem była obecność Tomasza Lisa, który na dodatek pojawił się na ściance ze swoją piękną córką. Pola Lis zachwyciła kreacją, a także urodą, niektórzy uważają, że wygląda niemal jak kopia sławnej mamy.

Reklama

Pola Lis i Tomasz Lis na Gali Mistrzów Sportu 2022

Gala Mistrzów Sportu 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego sportu. Nagradzani są najważniejsi, najzdolniejsi i najbardziej waleczni reprezentanci Polski w różnych dyscyplinach sportu. Gala skupia nie tylko samych nominowanych, wśród których znalazły się największe nazwiska takiej jak: Robert Lewandowski, Hubert Hurkacz, Anita Włodarczyk, Iga Światek czy polscy olimpijczycy; ale także legendarnych polskich sportowców: Otylię Jędrzejczak, Roberta Korzeniowskiego czy Monikę Pyrek.

Wśród gości eleganckiej gali znaleźli się także dziennikarze, a wśród nich Tomasz Lis, razem z córką, Polą Lis. 26-letnia dziś Pola jest owocem związku Tomasza Lisa z Kingą Rusin. Trudno nie zauważyć ogromnego podobieństwa Poli do mamy. Na czerwony dywan córka Kingi Rusin wybrała zachwycającą czarną stylizację, długą suknię, wyszywaną eleganckimi elementami. Tomasz Lis postawił zaś na klasyczny, doskonale dopasowany garnitur.

Pawel Wodzynski/East News

Pola Lis zachwyciła swoją efektowną suknią. Widać było, że córka znanych, polskich dziennikarzy dobrze odnajduje się na ściance, jednak w przeciwieństwie do swojego taty miała wciąż bardzo poważną i skupioną minę, a na jej twarzy z rzadka gościł uśmiech. Dobrym humorem tryskał zaś Tomasz Lis, który wciąż uśmiechał się do obiektywów.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Gala Mistrzów Sportu 2022: Plejada gwiazd na wielkim balu. Kto zwycięży? ZDJĘCIA!

Zobacz także

Pola Lis podobnie jak rodzice postanowiła zająć się dziennikarstwem. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin zajęła się sportem i to właśnie o tej dziedzinie tworzyła swoje pierwsze artykuły. Całkiem niedawno nawiązała współpracę z "Przeglądem Sportowym" (organizatorem gali), gdzie publikuje swoje teksty. Początkująca dziennikarka wcale nie ma łatwo w dziennikarskim świecie. W sieci Pola Lis musi mierzyć się z licznymi oskarżeniami o protekcję sławnych i wpływowych rodziców. W jednej z dyskusji pod swoim postem na Twitterze napisała:

- Pewnie będę musiała trzy razy ciężej pracować na to, żeby moje nazwisko było w przyszłości kojarzone ze mną, a nie tylko z moim tatą. I nie mam z tym problemu. A co do protekcji- każdy kochający rodzic stara się chronić swoje dziecko. Moi robią to samo, ale w granicach rozsądku ;)

TRICOLORS/East News
Reklama

Pola Lis zachwyciła widzów swoim wyglądem podczas Gali Mistrzów Sportu 2022. Młoda dziennikarka postawiła na czarny kolor, jak większość zaproszonych gości, a długą suknię uzupełniła stylowymi sandałkami na obcasie. Zdaniem internautów Pola jest niebywale podobna do swojej mamy! Czyżby inspirowała się kreacją Kingi Rusin z wielkiego balu TVN w 2016?

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama