Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers w "Ameryka Express" Fit Lovers Fit Lovers
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni
Zdradzają kulisy show!
1/5
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni

Po ostatnim odcinku "Ameryka Express" już chyba wszyscy słyszeli o duecie Fit Lovers, który tworzą Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz. Para zyskała rozgłos dzięki swojej awanturze, którą wywołał Mateusz przez długość sukienki Pameli. Widzowie byli oburzeni zachowaniem mężczyzny i określili je jako zaborcze i agresywne. Teraz para postanowiła na poważnie odnieść się do zarzutów, wyjaśniła jak naprawdę wyglądała ta sytuacja i pokazała usunięte sceny z programu! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Widzowie zażenowani zachowaniem uczestnika "Ameryka Express": "Agresywny i zaborczy"!

2/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

Początkowo Mateusz i Pamela nie zamierzali się tłumaczyć. Para dodała zabawne nagrania na Instastories, pokazując, co sądzi o całej aferze. Mateusz i Pamela pokazali m.in. jak tańszą do piosenki Fasolek "Moja fantazja". Teraz jednak zdecydowali się wyjaśnić całą sytuację.

 

Zobacz: Duet Fit Lovers przerwał milczenie! Wreszcie skomentował awanturę z "Ameryka Express"

3/5
Fit Lovers w "Ameryka Express"
Instagram

Fit Lovers opublikowali długie nagranie na serwisie Youtube, na którym pokazali wiele usuniętych scen z "Ameryki Express". Zdecydowali się też opowiedzieć o swojej awanturze i zdradzili jak to naprawdę wyglądało.

 

Miałam sukienkę. Mateusz zawsze, jak mam sukienkę, mówi, że bym nie miała nóg szeroko, zawsze się obawia, że coś tam będzie mi widać. Jeszcze kamerzysta, który był z nami miał kamerę nisko i Mateusz zobaczył, że ona nadal nagrywa, czego ja nie widziałam. Miałam pod spodem spodenki i tym się nie przejmowałam. Mateusz o tym nie wiedział. Byliśmy cały czas na mikrofonach i nie mogliśmy tych emocji stłumić albo w jakimś momencie krzyknąć je na głos, bo inaczej się nie dało - powiedziała Pamela.

 

Zobacz także: Fit Lovers konkurują z Anią i Robertem Lewandowskimi?! 

4/5
Fit Lovers
Instagram

Pamela wyjaśniła również, że tego dnia Mateusz "miał totalny blackout". Para zdradziła także, że chłopak próbował zasłonić ją swoją nogą, co wyglądało na kopnięcie!

 

Zobacz także: Narodziły się nowe gwiazdy TVN-u? Kim są Fit Lovers, uczestnicy "Ameryka Express"?

5/5
Fit Lovers
Instagram

Jakby tego było mało, autobusem podrzucało na drodze, co sprawiało wrażenie, jakby Mateusz popchnął Pamelę! Zobaczcie nagranie wideo. Wypowiedź pary, dotycząca afery, można usłyszeć ok. 20 minuty. 

 

Zobacz: Duet Fit Lovers milczy w sprawie awantury w "Ameryka Express", ale to zdjęcie zdradza WSZYSTKO!

 

 

Więcej na temat Azja Express