Zenek Martyniuk na weselu syna Zenek Martyniuk gra na perkusji na weselu syna Ślub syna Zenka Martyniuka Ślub syna Zenka Martyniuka
Zenek Martyniuk na weselu syna
East News
Artysta był największą gwiazdą
1/4
Zenek Martyniuk na weselu syna
East News

 

W sieci pojawiły się filmiki z wesela syna Zenka Martyniuka, Daniela, które odbyło się w miniony weekend na Podlasiu. Na ceremonii pojawiło się ponad 250 gości, ale nie ma co ukrywać, największą gwiazdą (poza Młodymi) był oczywiście lider zespołu Akcent, który nie tylko zaśpiewał dla gości, ale również zagrał na perkusji! Zobaczcie nagrania, które pojawiły się na Facebooku.

 

Zobacz: Wesele syna Zenka Martyniuka zakłócone! Artysta i jego żona mieli OGROMNY problem!

 

2/4
Zenek Martyniuk gra na perkusji na weselu syna
East News

 

Szacuje się, że wesele Daniela Martyniuka kosztowało około miliona złotych. W cenie był jednak występ jego ojca, Zenka Martyniuka ;) Zobaczcie filmik studia fotografii ślubnej Piotra Grzybowskiego, na którym widać, jak artysta bawi gości grą na perkusji! Goście byli zachwyceni!

Ale to nie wszystko. Podczas imprezy na bębnach zagrał również inny gwiazdor disco polo. 

 

3/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

Na ślubie Daniela Martyniuka i jego 19-letniej wybranki pojawił się również Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend". Jak widać, ich popisy bardzo spodobały się wszystkim gościom!

 

Zobacz także: Przygotowania do ślubu krok po kroku 

 

4/4
Ślub syna Zenka Martyniuka
East News

 

Ślub syna Zenka Martyniuka i 19-letniej Eweliny był ogromnym wydarzeniem na Podlasiu. Para młoda zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku rok po zaręczynach. Huczne wesele na 250 osób odbyło się w restauracji i hotelu "Lipowy Most" pod Białymstokiem. 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁA DRUGĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ, ALE TO STRÓJ PANA MŁODEGO WZBUDZIŁ EMOCJE...

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk