Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?

Filip Chajzer ocalił ojcu życie! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer?

Pod koniec listopada Zygmunt Chajzer trafił do szpitala! Okazało się, że dziennikarz ma guza na nerce i niezbędna była szybka interwencja chirurgiczna. Choć pełna rekonwalescencja Chajzera seniora potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej. W rozmowie z "Party" zdradził, jak wygląda jego powrót do pełni zdrowia.

Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – zdradził „Party” Zygmunt Chajzer.

Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy. Powód? Okazuje się, że wciąż czeka na wynik badania histopatologicznego.

Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówi i nie kryje wdzięczności. – To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt.

Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem. W rozmowie z "Party" podkreśla, że dbanie o ojca i bliskich to jego obowiązek.

Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip.

Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię. Był w świetnej formie, nic mu nie dolegało, więc wizytę u urologa pominął.

Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści – wspomina Zygmunt.

Chajzerowie nie ukrywają, że silną przyjacielską relację nawiązali, dopiero gdy Filip był już dorosłym mężczyzną. Powód? W dzieciństwie ojca niemal zupełnie nie było w domu. Do pracy w telewizji i radiu wychodził rano i wracał późnym popołudniem lub wieczorem, tak jak często Filip dzisiaj. Do tego Zygmunt był bardzo wymagający: w szkole trzeba było mieć dobre stopnie, na zajęciach dodatkowych, w tenisie i siatkówce – wyniki. Bo Zygmunt całe życie kochał sport i porządek. Wszystko miał poukładane i zaplanowane. A Filip? Był totalnym przeciwieństwem ojca i... niedoścignionym wzorem. I choć do dziś są z ojcem kompletnie różni, to bardzo się kochają, a ich relacja od czasu „Ameryka Expressu” weszła na zupełnie nowy poziom.  „Chajzersi”, jak rodzinę nazywa Filip, chętnie spędzają czas razem.

Wspieramy się, pomagamy sobie i jesteśmy sobie potrzebni. W synu mam przyjaciela i mam nadzieję, że on we mnie też, bo tak powinna wyglądać relacja ojciec–syn – mówi Zygmunt Chajzer.

Chajzerowie z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie. W tym roku, przez koronawirusa, ich Wigilia będzie wyglądać inaczej. Jak ją spędzą i czego będą sobie życzyć? Przeczytasz w nowym "Party".

Agnieszka Chylińska na okładce

Dzięki Filipowi Chajzerowi jego tata, Zygmunt Chajzer, przeszedł operację.

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer w kuchni
Instagram

Zobacz także
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter

Tomasz Komenda zdradził imię syna w "Dzień Dobry TVN"! Filip Chajzer nie dowierzał

Zygmunt Chajzer w koszuli

Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala


 

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News
TV-Show
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Już jesienią w "Dzień Dobry TVN" czekają nas spore zmiany. Jedną z nich są nowi prowadzący! Jak już pisaliśmy, Magdę Mołek i Marcina Mellera zastąpi zaskakujący duet . "Dzień Dobry TVN" poprowadzi bowiem Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme . Ta dwójka nie pierwszy raz będzie ze sobą pracowała. Oboje byli współprowadzącymi program "Big Brother". Plotkowano nawet, że Małgorzata i Filip nie pałają do siebie sympatią. Jednak Ohme w rozmowie z party.pl rozwiała te wątpliwości. Zobacz także:  Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie lubią się? "To jest kompletnie inna osoba niż ta, którą widzimy w telewizji!" Czy Małgorzata Ohme jest zadowolona, że jej partnerem w "Dzień Dobry TVN" będzie Filip Chajzer? Zobaczcie, co zdradziła nam pani psycholog! Myślicie, że to dobry wybór? Filip i Małgorzata pracowali już ze sobą na planie "Big Brothera" Zobacz także:  Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
East News
Newsy
Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 
Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 

Kochani! Jestem już w domu. Jeszcze raz ogromne dzięki za wsparcie, życzenia zdrowia i dobre fale serdeczności. Operacja nerki poszła dobrze…”, napisał na Instagramie Zygmunt Chajzer , który pod koniec listopada miał operację usunięcia guza. Choć pełna rekonwalescencja potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej. Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – opowiada „Party” Zygmunt Chajzer. Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy. Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówi i nie kryje wdzięczności. To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt. Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem. Dbanie o bliskich, w tym o ojca, to mój obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip. Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię. Byłem w świetnej formie, nic mi nie dolegało, więc wizytę u urologa pominąłem. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści – wspomina Zygmunt i śmieje się, że upór syn odziedziczył właśnie po nim....

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer w Milionerach
Eastnews
Newsy
Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta?
Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta?

  Zygmunt i Filip Chajzerowie pokazali w „Ameryka Express", że świetnie się rozumieją. Rzadko zdarza się tak dobra relacja między dorosłym synem i jego ojcem. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Party" przyznają, że zdecydowali się na udział w programie, bo był on okazją do spędzenia ze sobą czasu, którego im zawsze na miejscu w Warszawie brakuje. Mimo, że od roku są sąsiadami. Zygmunt Chajzer jest dumny z syna, że tak świetnie sobie radzi zawodowo. Może spać spokojnie. A za co Filip ceni ojca najbardziej?   Za zbudowanie nazwiska, czyli marki Chajzer. Sam to zrobił, od zera, ciężką pracą. To jego zasługa, że mogę z tej marki dziś i ja korzystać. Ciężko oceniać mi, czy miałem łatwiej czy trudniej, ale to nazwisko już było i nie przechodziło się obok niego obojętnie. Kiedy zaczynałem pracę, ojciec był moim mentorem. Chciałem być policjantem, a potem przerzuciłem się na aktorstwo. Z tych dwóch zawodów wyciagnąłem wspólny mianownik – dziennikarstwo, bo to z jednej strony jest to dochodzenie do mniejszej lub większej prawdy, a z drugiej przydaje się sztuka improwizacji. Na tydzień przed egzaminem wycofałem papiery ze szkoły teatralnej - mówi w „Party" Filip Chajzer. O tym, jakim Zygmunt był ojcem, a Filip synem w przeszłości czytaj w najnowszym wywiadzie z nimi w „Party".    Filip Chajzer chciałby raz jeszcze wrócić do Ameryki Południowej z ojcem, tylko już prywatnie.   Zygmunt Chajzer na początku nie chciał brać udziału w „Ameryka Express", ale Filip go przekonał.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner