Filip Chajzer w krawacie z Kubusiem Puchatkiem
East News

Wzruszający urodzinowy wpis Filipa Chajzera. Czego sobie życzy po ostatnim tragicznym roku?

Filip Chajzer w krawacie z Kubusiem Puchatkiem
East News

Filip Chajzer obchodzi dziś 31. urodziny. Z tej okazji otrzymał wiele życzeń od swoich wielbicieli. Dziennikarz postanowił odwdzięczyć się fanom, dodając wpis z podziękowaniami na swoim profilu na Facebooku. Nie jest to jednak typowe podziękowanie...

Post Filipa Chajzera zdradza, że dziennikarz nadal zmaga się ze sobą po wielu przykrych wydarzeniach, które dotknęły go w tym roku:

Z całego serca dziękuję za dziesiątki tysięcy ciepłych słów, które dostaję w ten mroźny poranek. Ja z okazji 31 urodzin życzę sobie siły, której tak często mi brakuje. I sensu, żeby się znalazł. Kiedyś. Jeszcze raz D Z I Ę K U J Ę. Mieć was to luksus, który bardzo doceniam!!! - napisał Filip Chajzer.

Dziennikarz "Dzień dobry TVN" w tym roku bardzo przeżył śmierć swojego syna Maksa, który zginął w wypadku samochodowym. Po tym tragicznym wydarzeniu, Chajzer musiał zmagać się nie tylko z własnym żalem, a także z falą internetowego hejtu wokół jego osoby. Do tego doszedł proces z tabloidem oraz rozwód z żoną Julią.

Jednak dziennikarz powoli wraca do dobrej formy. Znów oglądamy jego błyskotliwe materiały. Wznowił też studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim! My przyłączamy się do urodzinowych życzeń i trzymamy kciuki za Filipa!

 

Zobacz też: Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"

 

Z całego serca dziękuję za dziesiątki tysięcy ciepłych słów, które dostaję w ten mroźny poranek. Ja z okazji 31 urodzin ...

Posted by Filip Chajzer on 26 listopada 2015

 

Filip Chajzer podziękował fanom za życzenia urodzinowe

 

Flip Chajzer w białej marynarce
ons.pl

 

Dziennikarz ma za sobą bardzo trudny rok

 

Filip Chajzer w garniturze
ons.pl

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56