Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Farna zdała maturę na jedynki!

Rzeczywiście, był powód do oblewania?

Ostatnie dni w życiu Ewy Farnej nie należały do najradośniejszych. Młoda gwiazda dokładnie tydzień temu zmiażdżyła swoje nowe auto wracając z imprezy z pomaturalnej w stanie upojenia alkoholem. Później wypadek tłumaczyła zaśnięciem za kierownicą spowodowanym zarywanymi nocami na naukę.

Na szczęście pojawiły się pierwsze powody do radości. W Czechach podano oficjalne wyniki z tegorocznej matury. Farna musi być z siebie dumna, bo wszystkie egzaminy zaliczyła na jedynkę, a jeden na dwójkę. Takie oceny w Czechach są odpowiednikiem najwyższych w Polsce, czyli szóstki i piątki. Na swoim Facebooku Farna napisała:

- Fajnie :) U nas stopnie są odwrotnie jak w Polsce. 1 jest najlepsza. Ja zdałam WOS na 2, Polski 1, Czeski 1, Angielski 1. Czyli nad moje oczekiwanie, z odznaczeniem :)

Ewa chce swoją naukę kontynuować w Polsce, na Uniwersytecie Warszawskim. Jej wymarzonym kierunkiem studiów jest prawo. Ambitne plany, zwłaszcza że kto jak kto, ale Farna mogłaby pozwolić sobie na błogie lenistwo na resztę życia "z maturą w kieszeni". Brawo!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna o sesji na studiach
ONS
Newsy
Farna o sesji: Będę walczyć dopóki nie wylecę
Gwiazda zdradziła nam jak idą jej egzaminy

Ewa Farna to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd. Koncertuje w Polsce, Czechach i na Słowacji, nagrywa cztery (!) płyty i studiuje w Warszawie. Spekulowano, że dla kariery zrezygnuje właśnie ze studiów. Przypomnijmy: Farna rzuci studia dla kariery? Letnia sesja egzaminacyjna trwa już w najlepsze, a grafik Farnej jest zapełniony po brzegi - w samym czerwcu gwiazda ma zagrać w sumie aż 17 koncertów. W związku z tym plotki o porzuceniu przez nią Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim odżyły na nowo. AfterParty.pl rozmawiało z Ewą na temat studiów i egzaminów i wokalistka przyznaje, że jest ciężko, ale nie zamierza rezygnować z nauki na uniwersytecie:   Jest sporo nauki, są tylko trzy egzaminy, ale w tym wypadku "tylko" oznacza dużo. Kolokwia pozdawałam, jeszcze jest trochę rzeczy przede mną. Słyszałam plotki na swój temat o dziekance albo olewaniu szkoły - w żadnym wypadku ! Jestem lwem, będę walczyć do końca, dopóki mnie nie wywalą ze szkoły to będę się starać i uczyć jak tylko mogę - zdradziła w rozmowie z nami. Myślicie, że Ewa Farna da radę pogodzić karierę w show-biznesie i naukę? Czy może powinna z czegoś zrezygnować? Ewa Farna przyłapana na randce z nowym facetem:

ONS
Newsy
Farna: "Doda zaszokowałaby Czechów"
Ewa chwali czy gani swoją idolkę?

Zastanawialiście się kiedyś jak polskie gwiazdy zostałyby przyjęte za granicą? Najlepsze źródło odpowiedzi na to pytanie to Ewa Farna , która jest w końcu gwiazdą międzynarodową - w Polsce i w Czechach. W wywiadzie dla magazynu "Party" zdradziła jakie są różnice w rynku muzycznym obu krajów, przy okazji zahaczając o Dodę . - W Czechach panuje większy konserwatyzm. Na przykład taka Doda ze swoimi kostiumami i show na światowym poziomie chyba za bardzo by Czechów zaszokowała. Myślę, że Polska pod tym względem jest dużo bardziej otwarta. Jest tu też o wiele więcej nowych artystów. Reasumując, w Polsce jest trudniej utrzymać popularność, za to w Czechach - przebić się do pierwszej ligi - powiedziała 18-letnia piosenkarka. Czyli jednak nie jesteśmy takim europejskim zaściankiem. Przynajmniej według Ewy Farny. Abstrahując, ciekawe byłoby zobaczyć miny Czechów podczas występu Dody, np. jak "przydusza" swojego tancerza... chimera

Ewa Farna mieszka z gejem
ONS
Newsy
Ewa Farna zamieszkała z gwiazdą Idola: Jest gejem
Zaskakująca znajomość

Ewa Farna jest jedną z tych wokalistek, które mogą pochwalić się wielkimi sukcesami również za granicą. Artystka jest popularną gwiazdą w Czechach. Niedawno wystąpiła tam na wielkiej gali, gdzie zaskoczyła widzów nową wersją swojego przeboju. Przypomnijmy: Farna zaśpiewała na wielkiej gali w Czechach. Zaskoczyła nową wersją hitu Piosenkarka jest w ciągłych rozjazdach pomiędzy Polską a Czechami. Dla wygody i oszczędności wynajmuje pokój zarówno u nas, jak i u naszych sąsiadów. W rozmowie z Eską wyznaje, że nie zna dwóch osób, z którymi mieszka, a trzeciego współlokatora poznała na planie czeskiego Idola. Dowiedziała się o nim ciekawych rzeczy : W Polsce mieszkanie z dwoma kumpelami, a w Czechach z trzema osobami. Dwóch nie znam, a jeden to uczestnik Idola, który jest zadeklarowanym gejem. Super historia  - byłam jurorką, poznałam chłopaka i zamieszkaliśmy . Rodzice nie mają nic mi do zarzucenia z tego powodu. Nawet są spokojniejsi!  - mówi Farna Jej chłopak chyba też nie ma z tym problemu. Zobacz:  Ewa Farna znów złamała prawo. Jeździła autem bez dokumentów   Ewa Farna zachwyciła na festiwalu w Opolu: 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner