Ewa i Kamil Stoch pokazali na Instagramie zdjęcia z wakacji
Instagram

Kamil Stoch wypoczywa z żoną na rajskich wakacjach! Pochwalili się zdjęciami. Ale widoki!

Ewa i Kamil Stoch pokazali na Instagramie zdjęcia z wakacji
Instagram

Kamil Stoch ma za sobą bardzo wymagający sezon. Skoczek wciąż utrzymuje świetną formę. Jednak i jemu należy się chwila relaksu. Kamil Stoch postanowił zrelaksować się z dala od Polski. Wraz z małżonką obrali bardzo atrakcyjny kierunek. Gdzie wybrali się Kamil Stoch i jego żona Ewa? Zobaczcie poniżej!

Ewa Bilan-Stoch pokazała zdjęcia z wakacji z mężem

Ewa Bilan-Stoch jest żoną Kamila od 2010 roku. Kobieta wspiera go w dobrych i złych momentach, bo i takich nie brakuje w życiu sportowca. Kamil Stoch bardzo docenia jej miłość i zaangażowanie w jego karierę. Nic więc dziwnego, że w przerwach między treningami i zgrupowaniami stara się ją rozpieszczać. Polski skoczek zabrał swoją ukochaną na bajkowe wakacje! Zdjęcia, które opublikowała Ewa Bilan-Stoch, zapierają dech w piersiach!

Zobacz także: Ewa Stoch odebrała nagrodę w imieniu Kamila! Skoczek wyznał jej miłość na żywo!

Gdzie odpoczywa Kamil Stoch wraz z małżonką? Tego para nie zdradziła. Wygląda jednak na to, że świetnie się bawią. Świadczą o tym między innymi zabawne hasztagi, które Ewa dodaje pod każdym zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Day5 #januszstoch #allexcauseme#akcjaregeneracja#babapowinnasiedziecwdomu#thunderinparadise #findingnemo - brzmi jeden z wpisów.

Życzymy im miłego wypoczynku!

Jak myślicie: gdzie odpoczywają?

 

Więcej na temat Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41