Ewa Farna i Martin Chobot zaręczą się podczas podróży Stanów Zjednoczonych?
East News/Instagram

Ewa Farna poleciała do USA. To właśnie tam chłopak gwiazdy planuje się oświadczyć! "Jest pewiem, że Ewa to ta jedyna"

Ewa Farna i Martin Chobot zaręczą się podczas podróży Stanów Zjednoczonych?
East News/Instagram

Ewa Farna zaręczy się podczas podróży do Stanów Zjednoczonych? Znajomy pary w rozmowie z Faktem zapewnia, że gwiazda wróci do domu z pierścionkiem zaręczynowym od Martina Chobota. Ewa Farna w towarzystwie ukochanego poleciała do USA już jakiś czas  temu- łącznie spędzą tam 7 tygodni, podczas których będą zwiedzać i wypoczywać po trasie koncertowej. Wszystko wskazuje również na to, że ukochany Ewy właśnie podczas ich wspólnej podróży poprosi ją o rękę.

Zobacz: Niebanalne pomysły na zaręczyny

 


Martin jest pewien, że Ewa to ta jedna jedyna. Opowiadał od jakiegoś czasu, że jest już gotowy, by się oświadczyć. Czekał tylko na dogodny moment, a romantyczna podróż do Stanów jest do tego idealną okazją- zdradza informator tabloidu. Długo planowali ten siedmiotygodniowy wyjazd. Zorganizowali go tak, by zobaczyć jak najwięcej i odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca.


Myślicie, że Ewa Farna pochwali się pierścionkiem zaręczynowym od Martina? Czyżby szykował się kolejny ślub w show-biznesie? Ciekawe, czy Ewa wolałaby ślub w stylu Agnieszki Woźniak-Starak w romantycznej Wenecji, czy jak Małgorzata Rozenek w pałacyku pod Warszawą...

Zobacz także: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbędzie się w... Zaskoczeni? To będzie zupełnie coś innego niż ślub Szulim!

 

Ewa Farna wróci z USA z pierścionkiem zaręczynowym?

Ewa Farna i Martin Chobot zaręczą się podczas podróży Stanów Zjednoczonych?
Instagram

Martin poprosi Ewę o rękę?

Ewa Farna na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East New

Więcej na temat Ewa Farna Martin Chobot
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47