Ewa Farna zadebiutowała na wielkim ekranie! Jak sprawdziła się jako aktorka? Zobaczcie fragment filmu!

Ewa Farna została aktorką! 11 lipca w Czechach odbyła się premiera filmu z udziałem artystki. Okazuje się, że Ewa wzięła udział w czesko-niemieckiej produkcji "Uzly a pomerance". Ewa Farna z show-biznesem związana jest od wielu lat, ale do tej pory fani mogli oglądać swoją idolkę jedynie na scenie. Teraz jednak zrobiła wyjątek i zgodziła się wystąpić w filmie! Uwielbiana przez fanów w Polsce i Czechach wokalistka zagrała drugoplanową rolę. Jak sobie poradziła?

Ewa Farna wystąpiła w filmie

W życiu Ewy Farnej dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Zaledwie kilka tygodni temu wokalistka po raz pierwszy została mamą i przywitała na świecie syna Artura, a teraz Ewa świętuje swój debiut na wielkim ekranie. W czwartek (11 lipca) odbyła się premiera filmu z udziałem wokalistki. Ewa Farna w "Uzly a pomerance" zagrała listonoszkę o imieniu Marta. Jak jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej sprawdziła się w nowej roli? W sieci pojawił się zwiastun produkcji z udziałem Ewy. Film opowiada o nastolatku, który stracił matkę a jego ojciec wpadł w depresję. Główny bohater opiekuje się swoimi bliskimi i... zakochuje w swojej przyjaciółce. 

Zobaczcie fragment filmu "Uzly a pomerance" z Ewą! Artystka poradziła sobie jako aktorka? Niestety, sama wokalistka w jednym z komentarzy na Instagramie przyznała, że film z jej udziałem raczej nie trafi do kin w Polsce. Żałujecie? My bardzo! 

Zobacz także: Ewa Farna już wraca do pracy! Wokalistka pokazała nagranie z próby, a na nim... synka

Ewa Farna w filmie "Uzly a pomerance".

Piosenkarka wcieliła się w postać filmowej Marty.

Ewa Farna w filmie "Uzly a pomerance"
screen youtube.com

Chcielibyście, żeby film z Ewą został wyświetlony również w Polsce?

 

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09