Ewa Farna urodziła. Szczęśliwa mama właśnie podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych! Ewa Farna zdradziła płeć i imię maleństwa oraz podzieliła się uroczym zdjęciem.

Reklama

Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości - zdradziła

Zobaczcie piękny wpis szczęśliwej mamy. Sporo szczegółów porodu zdradziła również mama Ewy Farnej.

Ewa Farna urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

Ewa Farna poinformowała, że jest w drugiej ciąży na początku listopada. Od tamtej pory, regularnie dzieliła się w sieci swoimi zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Niedawno ciężarna Ewa Farna gościła nawet w "Dzień Dobry TVN" a teraz podzieliła się radosną nowiną:

Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar ✌????????‍????‍????‍????????????
Ella????

Fanpage na Facebooku Głos - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej, powołując się na wpis Karin Farnej, mamy piosenkarki poinformował, że Ewa Farna urodziła córeczkę już 3 dni temu:

Zobacz także

6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa. Karin Farna poinformowała na Facebooku, że Ewa urodziła drugie dziecko. Gratulujemy - napisano, cytując część wpisu mamy Ewy Farnej.

Zobacz także: "Party kocha, Patry Szlocha" Ewa Farna gwiazdą kolejnego odcinka!

Zobacz także: Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek i żartuje ze swojej stylizacji. "Strój kąpielowy i rozpięte gacie"

Ewa Farna i Marcin Chobot są także rodzicami dwuletniego Arturka. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych i stara się również dzielić życiem rodzinnym, jednak strzeże prywatności dziecka, nie publikując jego wizerunku. Z pewnością podobnie będzie w przypadku córeczki, jednak pierwsze zdjęcie Elli z mamą rozczuliło fanów:

- Gratulacje! Piękne imię ???? bądźcie zdrowi i szczęśliwi❤️????????
- Gratuluję ❤️ dużo zdrówka ????????????
- Bądźcie zdrowi i bezpieczni! Gratulacje ♥️
- Gratulacje!!!!????????????????

Reklama

My również serdecznie gratulujemy!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama