Ewa Farna w spiętych włosach

Czeskie media mają obsesję na punkcie... pupy Ewy Farnej? Co na to artystka?

Ewa Farna w spiętych włosach

Ewa Farna jest gwiazdą nie tylko na polskim rynku muzycznym, ale także na czeskiej scenie. Artystka ma zatem porównanie, jak wygląd show-biznes po obu stronach granicy. Farna wyznała, że w Czechach panuje wręcz obsesyjne zainteresowanie jej... pupą!

Ewa Farna o zainteresowaniu mediami jej pupą

Artystka udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich dokonaniach zawodowych oraz porównała polski i czeski rynek muzyczny. Zdradziła także kilka ciekawych smaczków, na przykład na temat tego, co czeskie media myślą o jej kobiecej figurze. Zapytana, czy czeskie media mają obsesję na temat jej pupy, odpowiedziała ze śmiechem:

Myślę, że jeszcze bardziej niż polskie - cytuje Ewę onet.pl. (...) Show-biznes odróżnia się od realnego świata. Gwiazdy na zdjęciach muszą być idealnie szczupłe. Jestem więc nienormalna w świecie show-biznesu. Za to jestem normalną dziewczyną w realnym świecie. I o to w tym wszystkim chodzi - dodała.

Gwiazda wyznała także, że w show-biznesie bardzo liczy się wygląd, lecz ona stawia przede wszystkim na muzykę:

W Czechach trudniej się przebić na szczyt, a w Polsce – trudniej się na nim utrzymać. Tak naprawdę wszędzie może się pojawić młodsza, szczuplejsza i ładniejsza. Ja robię swoje, liczę, że ludzie docenią, że gram fair play, że jestem uczciwa, uprzejma, szczera i autentyczna. Są artyści, którzy chcą wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. I ja też tak staram się robić - zdradziła Ewa.

Zobacz też: TYLKO U NAS: Wiemy, gdzie Ewa Farna wystąpi w Sylwestra!

 

Ewa Farna wyznała, że czeskie media często piszą o jej krągłej figurze

Ewa Farna w czarnych legginsach

 

Gwiazda ma jednak duży dystans to tego typu informacji

Ewa Farna na gali TeleKamery 2013

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43