Najbardziej dochodowe gwiazdy 2013
ONS
Newsy

Rok temu Gessler, a teraz... Kto jest najbardziej dochodową gwiazdą?

Tego chyba nikt się nie spodziewał

Miarą popularności programów telewizyjnych jest nie tylko ich oglądalność, ale i atrakcyjność dla reklamodawców, a co za tym idzie - faktyczne wpływy z reklam. Z podsumowań przygotowanych za rok 2012 wynikało, że najbardziej dochodową pod tym względem gwiazdą jest Magda Gessler, której "Kuchenne Rewolucje" zostawiły w tyle całą konkurencję.

Zobacz: "Mam wolność, której normalnie wszyscy nie mają"

A kto zwyciężył w tym roku? Zwycięzcą rankingu programów bazujących na osobowościach celebrytów okazała się... Ewa Drzyzga. To właśnie jej "Rozmowy w Toku" przyciągnął do stacji TVN największy budżet reklamowy, bo aż 134,4 miliony złotych! Milion złotych mniej uzyskało show wspomnianej już Gessler. Pierwszą trójkę zamyka z kolei "Must Be The Music" z wynikiem 117,4 milionów złotych. Przewaga talent shows w zestawieniu jest zaskakująco wyraźna.

Tak wyglądał ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok. Zaskoczeni?

Najbardziej dochodowe gwiazdy 2013 według Lowe Media:

1. Ewa Drzyzga "Rozmowy w Toku" (TVN) - 134,4 mln zł
2. Magda Gessler "Kuchenne Rewolucje (TVN) - 133,4 mln zł
3. Kora Jackowska "Must Be The Music" (Polsat) - 117,4 mln zł
4. Agnieszka Chylińska "Mam Talent" (TVN) - 102,1 mln zł
5. Robert Janowski "Jaka to Melodia" (TVP1) - 89,5 mln zł
6. Edyta Górniak "The Voice" (TVP2) - 85,5 mln zł
7. Kuba Wojewódzki "X-Factor" (TVN) - 85,3 mln zł
8. Bronisław Cieślak "Malanowski&Partnerzy" (Polsat) - 78,5 mln zł
9. Tadeusz Sznuk "Jeden z dziesięciu" (TVP2) - 66,1 mln zł
10. Małgorzata Rozenek "Bitwa o Dom" (TVN) - 59,7 mln złGaleria najbardziej wpływowych Polaków według tygodnika "Wprost":

Magda Gessler najbardziej dochodową gwiazdą
ONS
Newsy
Rok temu Drzyzga, a teraz... Na której gwieździe telewizja zarabia najwięcej?
Ewa oddała tron

Miarą popularności dla programów telewizyjnych jest ich oglądalność, atrakcyjność dla reklamodawców oraz wpływy z reklam. Dlatego też co roku powstają rankingi najlepszych produkcji telewizyjnych. Możemy dowiedzieć się z nich, która z gwiazd jest najbardziej dochodową dla stacji. W zeszłym roku bezkonkurencyjna okazała się Ewa Drzyzga . Przypomnijmy: Ewa Drzyzga najbardziej dochodową gwiazdą telewizyjną. Kogo pokonała? W tym roku dom mediowy Lowe Media również przygotował podobny ranking. Okazuje się, że najwięcej pieniędzy na swoim programie zarobiła... Magda Gessler ! Restauratorka i jej "Kuchenne rewolucje" co tydzień przyciągały od 2 do ponad 3 mln widzów, co przełożyło się na... 133 miliony zysków z reklam . Magda była liderką już w 2012 roku, teraz znów powróciła na szczyt zestawienia. Jesienią TVN wyemituje dziesiąty już sezon programu Magdy. Nie ukrywamy, że to ulubiona pozycja naszej redakcji :) Zobacz:  Gessler i Ramsay spotkali się na planie "MasterChefa". Nie od razu się polubili Gwiazdy na imprezie u Gessler:

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Ile osób ogląda "Kuchenne rewolucje" z udziałem Magdy Gessler?
Facebook
Newsy
Są wyniki oglądalności "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler! To mogło się udać tylko jej!
Są wyniki oglądalności "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler! To mogło się udać tylko jej!

"Kuchenne rewolucje " przyciągają coraz więcej widzów! Okazuje się, że program prowadzony przez Magdę Gessler ogląda o 320 tysięcy osób więcej niż rok temu. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl kulinarne show z udziałem gwiazdy TVN wybiera średnio 2,45 mln widzów! Taki wynik daje stacji TVN pozycję lidera na rynku telewizyjnym.   Magda Gessler przyciąga miliony widzów przed telewizory   Okazuje się również, że z każdym odcinkiem 15. edycji "Kuchennych rewolucji" stacja przyciąga coraz więcej widzów. Pierwszą odsłoną obejrzało średnio 2,20 mln osób, drugi odcinek 2,54 mln widzów a trzeci 2,63 mln. Wygląda więc na to, że "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler cieszą się coraz większą popularnością - a ile osób ogląda drugie kulinarne show TVN "MasterChef Junior"?   Program z udziałem dzieci przyciąga przed telewizory średnio 2,47 mln widzów! Niestety, pomimo świetnych wyników show straciło aż 520 tys. widzów w porównaniu do pierwszego sezonu nadawanego w analogicznym czasie w 2016 roku. W czasie emisji drugiej edycji programu "MasterChef Junior" TVN znajduje się na pozycji wicelidera na rynku telewizyjnym i pierwsze miejsce w grupie 16-49.   Jesteście zaskoczeni takimi wynikami? A Wy oglądacie programu kulinarne TVN? Który wolicie bardziej- "Kuchenne rewolucje" czy "MasterChef Junior"?   Zobacz także:  Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna   "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler ogląda średnio 2,45 mln widzów. Program "MasterChef Junior" stracił widzów, ale wciąż może pochwalić się świetnymi wynikami.      

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner