Magda Gessler jest nietykalna
ONS

Magda Gessler to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim show-biznesie. Restauratorka ma niezwykle twardy charakter, o czym widzowie i koledzy z branży mogą przekonać się przy okazji każdego odcinka jej "Kuchennych Rewolucji". Ale nie tylko w kwestiach kulinarnych Magda bywa nieubłagana. Przypomnijmy: Sablewska i Gessler pokłóciły się o operacje plastyczne

W swoim programie Gessler nie szczędzi ostrych słów pod adresem właścicieli czy pracowników restauracji, którym przyjeżdża pomóc rozkręcić biznes. O jej zachowaniu krążą legendy, a do TVN-u napływają ponoć skargi na gwiazdę. Plotkowano nawet, że szefowie stacji kazali Magdzie nieco utemperować charakter i złagodzić wizerunek, gdy do sądów zaczęły napływać oficjalne pozwy. Tak się jednak nie stało, a Gessler w najnowszym wywiadzie przyznaje, że absolutnie nic jej nie ogranicza.

Te pozwy dotyczą stacji, a nie mnie. Na szczęście jestem chroniona i stąd mam pewną wolność, której normalnie wszyscy nie mają. Mogę mówić to, co chcę, to co lubię. I dlatego program jest wiarygodny. Co cztery dni zmienia pewną część Polski, pewną obyczajowość. Inni ludzie zaczynają brać z tego przykład, a jest wręcz fanklub, który jeździ po moich „Kuchennych Rewolucjach”  - wyznaje w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl


Za restauratorką przemawiają statystyki - odwiedzane przez nią lokale notują ogromny skok popularności, zarabiają więcej i przede wszystkim można smaczniej tam zjeść.

Ci ludzie z 200 zł zaczynają zarabiać 14 tys. dziennie. To chyba jest ogromna różnica i chętnych jest bardzo dużo. A efekty w ostatnich dwóch sezonach absolutnie murowane - chwali się.


Metody Magdy Gessler są kontrowersyjne, ale efekty jej pracy nie do podważenia. Ma prawo czuć sie nietykalna?

Zobacz: Po wizycie Gessler restauracja przeżywa oblężenie. Właściciele w szoku

Magda Gessler promuje swoją najnowszą książkę: