Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra
Instagram
1/5
Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra
Instagram

Ewa Chodakowska pokazała, jak spędziła sylwestrową noc! Trenerka Polek poleciała na rajską wyspę? A może zorganizowała szaloną imprezę? Wiele polskich gwiazd imprezowało poza granicami kraju: Anna i Robert Lewandowscy w Dubaju, czy Anna Wendzikowska na Zanzibarze. Czy Ewa Chodakowska i jej  mąż również wybrali się w daleką podróż, żeby przywitać Nowy Rok? Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że trenerka zdecydowała się spędzić sylwestra... we własnym domu! 

"Co robisz na Sylwestra?" 😬😬😬 Od października jedno z najczęściej zadawanych pytań 🤔🤔normalnie presja? 😅😅 ze trzeba COŚ ROBIĆ.. gdzieś wylecieć.. a przynajmniej ubrać 15 cm szpilki i obcisłą kieckę i bawić się do białego rana.. Yyy... NIE ROBIMY NIC SZCZEGÓLNEGO- napisała na Instagramie. 

Jesteście ciekawi, jak Ewa Chodakowska i jej mąż bawili się w sylwestrową noc? Zobaczcie, jak bawili się w swoim apartamencie! 

Zobacz także: Jeśli ktokolwiek jeszcze nie zna Ewy Chodakowskiej, to zaraz to się zmieni! O trenerce usłyszą WSZYSCY! Znamy jej plany!

2/5
Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra
Instagram

Ewa Chodakowska już przed sylwestrem zapowiedziała, że ma dość pytań o swoje plany na ostatni dzień w 2017 roku. Trenerka zapowiedziała, że zamierza spędzić go w domu razem ze swoim mężem. 

Wskakujemy z mężem w wygodne ciuchy.. siadamy na sofie z czekoladkami, bąbelkami i wypożyczamy filmy na VOD 😍 ha!! Wymarzony wieczór ❤️❤️❤️❤️ Po całym roku gonitwy właśnie tak zamierzamy spędzić tę zwykłą / niezwykłą noc.. Zatem łącze się dziś ze wszystkimi, którzy zostają w domu w pojedynkę lub z połówką.. z przyjaciółmi lub rodziną .. z tymi, którzy z jakiegoś powodu nie mogli sobie pozwolić lub po prostu nie mieli ochoty na szałowe wyjście.. .. i z tymi dla których proste chwile, potrafią być najbardziej magiczne 😘😘😘 Doceniam..
Kocham..
Jestem wdzięczna 🙏🏻🙏🏻- napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie.

Zobaczcie, jak wyglądał sylwester Ewy Chodakowskiej! Jej kreacja robi wrażenie! ;)

3/5
Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra
Instagram

Jak zapowiedziała, tak zrobiła! Ewa Chodakowska w wygodnych dresach przywitała Nowy Rok! 

Pidżama i filmy do rana.. tak spędziliśmy Sylwestra.. Do teraz nasze lenistwo trwa 😅 w południe śniadanie 😅 i znowu sofa.. jedyną produktywną rzeczą jaką dziś zrobiłam to zapisanie swoich celów na rok 2018..

 

4/5
Ewa Chodakowska zdradziła, jak spędziła sylwestra
Instagram

Internauci byli zachwyceni sylwestrowymi zdjęciami Ewy Chodakowskiej! 

Ja takie "imprezy" lubię najbardziej. Dają najwięcej energii i wszystkiego co ważne. Pozdrawiam i Dobrego Nowego życzę wszystkim 😘

 

Ja też w dresiku wraz ze skromną grupką znajomych. Cały rok latania to w ten wyjątkowy, a zarazem zwykły jak każdy inny dzień, odpoczynek i luz się należy 😊

 

Super Ewcia! My też wieczór pod hasłem dresy haha- pisali fani trenerki. 

5/5
Ewa Chodakowska
Instagram
Więcej na temat Ewa Chodakowska