Ewa Chodakowska o karierze za granicą
Viva! nr 15/2013

Ewa Chodakowska: Dotrę globalnie! Mam już plan

Ewa Chodakowska o karierze za granicą
Viva! nr 15/2013

Ewa Chodakowska to przykład jednej z najbardziej błyskotliwych karier w polskim show-biznesie. Trenerka fitnessu przebojem wdarła się do telewizji, a jej fanów można liczyć w milionach. Ostatnio trafiła na okładkę "Vivy!". Przypomnijmy: Ewa Chodakowska opowiedziała o swojej wielkiej miłości

"Trenerka wszystkich Polek", jak często się o niej mówi, ma jednak dużo większe ambicje. Chodakowska wydała już serię płyt DVD z ćwiczeniami, jedną książkę, a w planach jest powstanie kolejnych. Co ciekawe, Ewa nie zamierza ograniczać swojej kariery tylko do Polski - w planach ma podbicie rynku zagranicznego. Chce zostać światową sławą?

Mój plan to taka misja zbawiania świata (śmiech). Wszystkie kobiety w Polsce muszą usłyszeć, po co jest ta aktywność fizyczna na co dzień. I ja dotrę do każdej kobiety w Polsce. A później globalnie, na cały świat. Mam już plan - zdradziła w rozmowie z "Vivą!".


Gwiazda przyznaje też, że nie przejmuje się negatywnymi opiniami i plotkami na swój temat i stara się do nich podchodzić z przymrużeniem oka.

Oczywiście zdarzają się spekulacje, czy aby nie jestem wytworem PR-owców z ekipą psychologów, nawet mi mówiących, jak mam gestykulować. Śmieję się z tego, bo robię wszystko intuicyjnie - dodała.


Myślicie, że Chodakowska ma szanse, żeby zrobić karierę również poza granicami naszego kraju? Póki co bije rekordy popularności w Polsce. Zobacz: Szał! Tysiące Polek na spotkaniu z Chodakowską

Cały wywiad z Ewą przeczytasz w nowej "Vivie!" i na Viva.pl.

Fragmenty wywiadu z Ewą przeczytasz
Zobacz też zdjęcia Ewy Chodakowskiej na spotkaniu z tysiącami fanek:

Więcej na temat Viva! Ewa Chodakowska
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54