Justyna Steczkowska szykuje się do wydania kolejnego singla, "Carpe Diem", zapowiadającego jej nadchodzący, taneczny album. Gwiazda na swoim Instagramie zamieściła niedawno krótki fragment utworu, a jeden z fanów zapytał, czy to właśnie z tą piosenką zgłosi się na Eurowizję. Diwa szczerze odpowiedziała i wywołała niemałe zamieszanie.

Reklama

Piosenka Justyny Steczkowskiej na Eurowizję gotowa?

O tym, że Justyna Steczkowska myśli o powrocie na Eurowizję, mówi się już od jakiegoś czasu. Dyskusję rozpoczęła sama Steczkowska, kiedy w jednym z odcinków "The Voice of Poland" zdradziła, że byłaby gotowa znów stanąć na eurowizyjnej scenie. Więcej zdradziła kilka tygodni temu w jednym z wywiadów dla wp.pl, kiedy opowiedziała o pomyśle na piosenkę:

Tak myślę, ale jeszcze mam chwilę. Ale dlaczego tak powiedziałam? Wpadłam na dobry pomysł, co by poniosło, albo przynajmniej byłoby zauważalne bardziej
zdradziła Steczkowska

Kiedy w sieci pojawił się krótki fragment jej nowego singla "Carpe Diem", wielbiciel diwy dopytał, czy to właśnie ten utwór zostanie zgłoszony na Eurowizję. Wówczas Steczkowska postanowiła szczerze odpowiedzieć. Okazuje się, że Justyna ma przygotowaną inną piosenkę, z którą mogłaby reprezentować nasz kraj w 2024 roku:

Nie. Na Eurowizję jest prawdziwa bomba. Mocny i wielowymiarowy utwór. Z orkiestrą , chórami i mocnym bitem
odpowiedziała Justyna
Piosenka Justyny Steczkowskiej na Eurowizję
Instagram/@justynasteczkowska

Fani Justyny na taką wiadomość zareagowali niezwykle pozytywnie:

od razu 1. miejsce!
Wręcz błagamy o ten powrót kunsztu i smaku!

Co ciekawe, o przyszłorocznej Eurowizji myśli również jej syn, Leon Myszkowski. Młody muzyk chce jednak powalczyć o możliwość reprezentowania... Łotwy! Wraz z łotewskim artystą, Markusem Rivą, szykują singiel, z którym mają zamiar zgłosić się do lokalnych preselekcji.

Leon Myszkowski na Eurowizji 2023
Wojciech Olkusnik/East News

Żeby Justyna Steczkowska mogła reprezentować Polskę na Eurowizji, musiałaby zwyciężyć w krajowych preselekcjach (jak rok temu Blanka z "Solo") bądź wyłoniona przez wewnętrzną komisję TVP (jak lata temu m.in. Cleo i Donatan z "My Słowianie"). Na razie jednak Telewizja Polska nie przedstawia żadnych szczegółów dotyczących Eurowizji 2024. Chcielibyście, żeby to właśnie ona reprezentowała nasz kraj w Szwecji?

Reklama

Zobacz także: Spięcie między Justyną Steczkowską a Lanberry. Mamy nagranie

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama