Piasek w garniturze
Newsy

Już jest spot promujący krajowe eliminacje do Eurowizji 2016! Andrzej Piaseczny gościem specjalnym

Już jest spot promujący krajowe eliminacje do Eurowizji 2016! Andrzej Piaseczny gościem specjalnym

Andrzej Piaseczny gościem specjalnym podczas koncertu eliminacyjnego do Eurowizji 2016! Wokalista 5 marca, podobnie jak kandydaci do wyjazdu na festiwal, wystąpi na scenie ze swoim repertuarem. Towarzyszyć mu będzie orkiestra Silesian Art Collective. O wszystkim Andrzej Piaseczny poinformował na Facebooku:

5 marca w TvP 1, podczas polskich Eliminacji do Eurowizji, specjalny recital Andrzeja Piasecznego z orkiestrą Silesian Art Collective . Zapraszamy !

To jednak nie wszystko! Muzyk przy okazji udostępnił spot zapowiadający to ważne wydarzenie, po którym zostanie wybrany polski reprezentant na Eurowizję! W krótkim klipie pojawiają się wszyscy artyści, którzy mają szansę wyjechać do Szwecji. Telewizja Publiczna nie ukrywa jednak, że bardzo liczy na to, żeby do Sztokholmu wyjechała Edyta Górniak z piosenką "Grateful". Ten utwór już został doceniony poza granicami Polski. Ostatecznie wszystko w rękach widzów, którzy za pomocą głosowania SMS-owego wybiorą najlepszy utwór. A Wy komu kibicujecie?

 

Zobacz: Chora Margaret w Świat się kręci zaśpiewała swoją piosenkę na Eurowizję. Internauci? To było fatalne! Mamy WIDEO​

 

Spot promujący koncert eliminacyjny

5 marca w TvP 1, podczas polskich Eliminacji do Eurowizji , specjalny recital Andrzeja Piasecznego orkiestrą Silesian Art Collective . Zapraszamy !

Posted by Andrzej Piaseczny/oficjalny profil on 28 luty 2016

Andrzej Piaseczny wystąpi na koncercie eliminacyjnym 5 marca

Andrzej Piaseczny na planie The Voice of Poland
ONS

 

Polskie preselekcje do Eurowizji 2016
East News
Newsy
Kim są polscy artyści, którzy walczą o wyjazd na Eurowizję? Oto wszystkie piosenki! SONDA!
Kim są polscy artyści, którzy walczą o wyjazd na Eurowizję? Oto wszystkie piosenki! SONDA!

Kto dziś walczy o bilet na Eurowizję z Edytą Górniak i Margaret?

Kto z Polski na Eurowizję 2016?
Newsy
Eurowizja 2016 - startuje ponad 20 artystów! Disco polo wygra z Górniak?! GŁOSUJCIE!
Eurowizja 2016 - startuje ponad 20 artystów! Disco polo wygra z Górniak?! GŁOSUJCIE!

Polskie preselekcje na Eurowizję 2016

Eurowizja 2017 - Lanberry nie zostanie zdyskwalifikowana
Newsy
Eurowizja 2017: Jedna z uczestniczek preselekcji mogła zostać zdyskwalifikowana! Jest decyzja TVP!
Wszystko jasne!

Kiedy Lanberry (Małgorzata Uściłowska) ogłosiła, że chce wystartować na Eurowizji 2017 z angielską wersją piosenki "Piątek", w sieci zawrzało. Fani konkursu szybko zauważyli, że utwór miał swoją premierę na YouTubie 5 sierpnia 2016 roku, co jest niezgodne z regulaminem Eurowizji (kompozycje nie mogą być opublikowane przed 1 września 2016 roku), nawet jeśli chodzi o inną wersję językową.   Lanberry powalczy o Eurowizję!   Dla tych, którzy wciąż mają wątpliwości, czy Lanberry rzeczywiście złamała regulamin, mamy oficjalne stanowisko TVP, które publikuje dziennik-eurowizyjny.blog.pl. Młoda wokalistka wystąpi 18 lutego podczas Krajowych Eliminacji i powalczy o Eurowizję:   Decyzją Programu 1, w porozumieniu i za zgodą Europejskiej Unii Nadawców EBU (ESC Executive Supervisor), piosenka „Only human” Małgorzaty Uściłowskiej (Lanberry) została dopuszczona do udziału w Koncercie Krajowych Eliminacji, na mocy punktu 1.2.1 a) regulaminu EBU ESC 2017. Cieszycie się? Będziecie trzymać kciuki za Lanberry?   Eurowizja 2017 - polskie preselekcje   Koncert polskich preselekcji odbędzie się 18 lutego w TVP 1 o godzinie 20:30. Gwiazdami wieczoru będą Michał Szpak, Doda oraz Olivia Wieczorek. Wydarzenie poprowadzi Artur Orzech. O tym, kto pojedzie na Eurowizję zadecydują widzowie oraz jury w składzie: Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, Robert Janowski, Włodek Pawlik i Krzesimir Dębski.   Zobacz także:  Kim jest Olaf Bressa - polski kandydat na Eurowizję 2017? Posłuchaj jego piosenki "You look good"!   Lanberry wystąpi podczas preselekcji.   Zaśpiewa piosenkę "Only Human".

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner