Edyta Górniak

Edyta Górniak okradziona? Chodzi o 200 tysięcy złotych! Sprawcom grozi 5 lat więzienia! O co chodzi?

Edyta Górniak

Przed wakacjami Edyta Górniak wypuściła swoją linię ubrań z marką NAOKO. Teraz okazuje się, że gwiazda padła ofiarą oszustów. Dresy, bluzy i sukienki czy tuniki autorstwa Górniak są podrabiane na masowa skalę. Policja odkryła małe fabryki pod Warszawą, a ubrania sprzedawano na bazarach i w małych sklepach. Jak dowiedział się „Fakt” policjanci skonfiskowali ponad 630 sztuk rzeczy, które łudząco przypominają kolekcję Edyty Górniak. Wartość strat Edyty Górniak szacowane są na 200 tysięcy złotych.

 

Kolekcje są podrabiane i sprzedawane około 30% taniej. Edyta Górniak jest zła, ponieważ podróbki mogą godzić w jej dobre imię i psują markę.

Te ciuchy są fatalnej jakości, co godzi w jej dobre imię. Ona sama wypuściła ubrania z najlepszej jakości tkanin, a ktoś, kto nabrał się i kupił podróbki, może pomyśleć, że Edyta wypuściła na rynek tandetę – mówi Faktowi znajomy piosenkarki. 

Zobacz: Syn Edyty Górniak dumny z mamy! "Musicie to zobaczyć". Wiemy, o co chodzi!

Policja robi wszystko, żeby wyjaśnić sytuację.

W najbliższym czasie odbędą się zaplanowane oględziny zakwestionowanych wyrobów, które wykona biegły z dziedziny prawa własności. Jeśli przeprowadzona ekspertyza potwierdzi, iż wyroby te zostały podrobione, a osoby, które dokonywały ich obrotu uczyniły sobie z tego procederu stałe źródło dochodu, usłyszą zarzuty, za które będzie grozić im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka grzywna – mówi Faktowi mł. aspirant Grzegorz Stasiak z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach.

Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak nie zraża się jednak i już niebawem wypuści kolejną linie swoich rzeczy na jesień. W dzisiejszych czasach wszyscy ściągają od siebie, a fakt, że ktoś podrabia akurat kolekcję Górniak świadczy o tym, że ubrania podobają się ludziom. Przecież podrabia się najlepszych! :)

Zobacz także: Mamy pierwsze zdjęcia kolekcji Edyty Górniak! Jak wygląda jej linia ubrań?

 

Jak wyglądają podróbki rzeczy Edyty Górniak?

podróbki rzeczy Edyty Górniak

 

Skonfiskowane podróbki kolekcji Edyty Górniak.

podróbki rzeczy Edyty Górniak

 

Prawdziwka kolekcja Edyty Górniak.

Edyta Górniak

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08