Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa

Artystka i jej partner Mateusz Zalewski będą walczyć o dziecko?

Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa

Edyta Górniak nie poddaje się i będzie się starać o dziecko! Jak donosi "Flesz", po bolesnych doświadczeniach artystka nie porzuciła marzeń o drugiej ciąży. Niedawno, w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" gwiazda przyznała, że niedawno poroniła. Tym wyznaniem zaskoczyła nie tylko dziennikarzy, ale i swoich fanów.

 

Przeczytaj: Edyta Górniak weźmie ślub?

 

„Od dwóch lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No, ale zaszłam w ciążę. (…) Niestety straciłam ją”, powiedziała Edyta Górniak w „Dzień dobry TVN”.


O tym, że wokalistka spodziewa się dziecka, wiedzieli tylko jej najbliżsi: syn, rodzice i zaufani współpracownicy. Ale szczęście Edyty  Górniak i jej partnera Mateusza Zalewskiego nie trwało długo – w wakacje Górniak poroniła. I choć w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego Mateusza i rodziny, to trudno jej było pogodzić się z tą stratą. Rzuciła się w wir pracy. Próby, nagrania, przygotowania do akustycznej trasy koncertowej pomogły jej odzyskać wewnętrzną równowagę.

 

Zobacz także: Doda o decyzji Edyty Górniak: "Bardzo się zdziwiłam". O co chodzi?

 

Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi?

Jak dowiedział się „Flesz”, mimo tragedii gwiazda nie porzuciła marzeń o macierzyństwie.

 

Nigdy nie wolno się poddawać i tracić nadziei. Cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy – powiedziała "Fleszowi" Edyta Górniak.

 

Znajomi wokalistki zdradzają, że choć ma ona teraz intensywny zawodowo czas, to pilnuje, by zdrowo się odżywiać, wysypiać i dbać o swój organizm.

 

– To doświadczenie umocniło miłość Edyty i Mateusza. Zdali ten egzamin na piątkę, dlatego w przyszłym roku chcą się znów starać o dziecko – dodają.

 

Trzymamy za Edytę kciuki, a wy?

 

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski chcą zostać rodzicami.

Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim

 

Edyta ma już nastoletniego syna, Allana Krupę.

Górniak zabrała Allana na ściankę
East News

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33