Party Stories
Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa
Newsy

Artystka i jej partner Mateusz Zalewski będą walczyć o dziecko?

TYLKO U NAS! "Nie tracę nadziei" - mówi Edyta Górniak!

Edyta Górniak nie poddaje się i będzie się starać o dziecko! Jak donosi "Flesz", po bolesnych doświadczeniach artystka nie porzuciła marzeń o drugiej ciąży. Niedawno, w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" gwiazda przyznała, że niedawno poroniła. Tym wyznaniem zaskoczyła nie tylko dziennikarzy, ale i swoich fanów.

 

Przeczytaj: Edyta Górniak weźmie ślub?

 

„Od dwóch lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No, ale zaszłam w ciążę. (…) Niestety straciłam ją”, powiedziała Edyta Górniak w „Dzień dobry TVN”.


O tym, że wokalistka spodziewa się dziecka, wiedzieli tylko jej najbliżsi: syn, rodzice i zaufani współpracownicy. Ale szczęście Edyty  Górniak i jej partnera Mateusza Zalewskiego nie trwało długo – w wakacje Górniak poroniła. I choć w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego Mateusza i rodziny, to trudno jej było pogodzić się z tą stratą. Rzuciła się w wir pracy. Próby, nagrania, przygotowania do akustycznej trasy koncertowej pomogły jej odzyskać wewnętrzną równowagę.

 

Zobacz także: Doda o decyzji Edyty Górniak: "Bardzo się zdziwiłam". O co chodzi?

 

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi?

Jak dowiedział się „Flesz”, mimo tragedii gwiazda nie porzuciła marzeń o macierzyństwie.

 

Nigdy nie wolno się poddawać i tracić nadziei. Cuda zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy – powiedziała "Fleszowi" Edyta Górniak.

 

Znajomi wokalistki zdradzają, że choć ma ona teraz intensywny zawodowo czas, to pilnuje, by zdrowo się odżywiać, wysypiać i dbać o swój organizm.

 

– To doświadczenie umocniło miłość Edyty i Mateusza. Zdali ten egzamin na piątkę, dlatego w przyszłym roku chcą się znów starać o dziecko – dodają.

 

Trzymamy za Edytę kciuki, a wy?

 

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski chcą zostać rodzicami.

Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim

 

Edyta ma już nastoletniego syna, Allana Krupę.

Górniak zabrała Allana na ściankę
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak - co z mamą?
Newsy
Nagłe pojednanie - jak Edyta Górniak po latach pogodziła się z mamą
Edyta Górniak na okładce Flesza
Newsy
Walczy o dziecko! Edyta Górniak na okładce "Flesza"!
Górniak zostanie znów mamą?

  Edyta Górniak na okładce "Flesza"! O piosenkarce znów jest bardzo głośno, a to za sprawą jej wyznania w "Dzień dobry TVN". Gwiazda wyznała, że poroniła.    Ja od 2 lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam żeby zajść w ciążę, no i  zaszłam w ciążę... Niestety straciłam tę ciążę.  To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że kobieta tak naprawdę zostaje samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wsparcie - ja miałam wsparcie najbliższej ekipy, nikt o tym nie wiedział praktycznie, tylko najbliższe grono - to jednak  jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i trzeba przejść taką drogę, najpierw jest szok, potem nadzieja, badania, potem taka rozłąka przedwczesna, to jest bardzo, bardzo trudne  - przyznała Edyta.    Czy gwiazda i jej ukochany Mateusz Zalewski dalej będą starać się o dziecko? Tego dowiecie się z najnowszego "Flesza"! Co jeszcze w numerze? Znamy płeć dziecka Olgi Kalickiej oraz powody rozstania Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego! Ponadto przegląd butów na zimę! Koniecznie sięgnijcie po nowego "Flesza"!   Zobacz:  Trudny czas w życiu Edyty Górniak… Jej  mama  jest znów w szpitalu!    Edyta Górniak na okładce "Flesza"!    Olga Kalicka - urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka! "Podoba nam się geneza tego imienia"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zadecydowali, jak będzie nazywał się ich synek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami - ich syn przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Jakiś czas temu Rozenek wyjawiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN", że imię dla potomka zostało już wybrane! Gwiazda zdradziła również, dlaczego wolała po raz kolejny zostać mamą chłopca, a nie dziewczynki.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała spory ciążowy brzuch! "To już połowa!" Małgorzata Rozenek o ciąży i imieniu dla dziecka Dla Małgorzaty Rozenek trzecie dziecko jest prawdziwym spełnieniem marzeń. Gwiazda długo walczyła z problemami, przez które nie mogła zajść w ciążę, a także jej utrzymać. Kilka tygodni temu w szczerym wywiadzie z Agatą Młynarską , Małgorzata Rozenek wyznała, że poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu . To był prawdziwy cios, z którym gwiazda długo nie mogła sobie poradzić. Na szczęście  wszystkie trudne chwile są już za Radosławem Majdanem i jego partnerką bowiem jak wiadomo, para właśnie została rodzicami! Ostatnio przyszła mama wyjawiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN"  szczegóły dotyczące trzeciej ciąży. Gwiazda na szczęście przez cały jej okres czuła się bardzo dobrze i wspólnie z mężem przeżywa jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w ich życiu. Jak wiadomo Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, dlatego wiele osób życzyło jej i obecnemu mężowi dziewczynki! Jednak jak przyznała sama przyszła mama, ona jednak marzyła o kolejnym chłopcu! Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu - wyznała Małgorzata Rozenek "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek zdradziła również, że...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner