Edyta Górniak wygra płytę za granicą
Akpa

Górniak po latach wyda płytę za granicą

Edyta Górniak wygra płytę za granicą
Akpa

Ponad dekadę temu piosenki Edyty Górniak były przebojami w najdalszych zakątkach Ziemi - Portugalii, RPA czy Japonii. Po latach diwa znów dostała szansę na powtórzenie międzynarodowego sukcesu. Na początku marca Edyta nagrała duet z popularnym w krajach francuskojęzycznych Mattem Duskiem (zobacz). Piosenka ma ukazać się na płycie, która trafi do sprzedaży już tegorocznej wiosny.

To jednak nie koniec zagranicznej przygody Edyty. Jak dowiedział się magazyn "Party", podczas sesji nagraniowej w Kanadzie, Górniak zainteresowali się wydawcy jednej z największych światowych wytwórni płytowych. Podobno chcą z nią podpisać kontrakt i wydać nową płytę na całym świecie. To ponownie zapewniłoby jej status wielkiej gwiazdy.

- Zaproponowali jej by nagrała u nich własną płytę. Edyta liczy na to, że zdobędzie dzięki temu nowych fanów i zacznie koncertować za granicą - zdradza "Party" znajomy piosenkarki.


Mamy nadzieję, że Edyta znów dostanie szansę na sukces, którą wiele lat temu straciła ze względu na niewłaściwych współpracowników. Zobacz: "To nie dla mnie. Nie ta konstrukcja psychiczna"

Edyta Górniak po raz pierwszy pokazała swoje studio nagrań

A tak Edyta pracuje w studiu:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48