Edyta Górniak ma romans z Michałem Nocnym

Edyta Górniak o swojej matce: „Wszystko jej wybaczam"

Edyta Górniak ma romans z Michałem Nocnym

Edyta Górniak była gościem programu Magdy Mołek “W roli głównej”. Gwiazda opowiedziała o związku z Dariuszem Krupą oraz rozstaniu z Piotrem Schrammem. Dziennikarka poruszyła też temat pojednania Edyty Górniak z mamą Grażyną. Wokalistka stwierdziła, że przez to, że miała trudne dzieciństwo i ciężkie relacje z mamą odnalazła w sobie siłę i usamodzielniła się.

“Zadzwoniłam do mamy w tym roku. Po 9 latach. Widziałam ją raz przez te 9 lat. To były urodziny Allana. To nie ja ją zaprosiłam, a tata Allana. Rozmawiałam z nią teraz w Wielkanoc. Zadzwoniłam do niej powiedzieć, że jej wszystko wybaczam (...) Od mamy uczyłam się bardzo dużo, bo gdybym miała relację rodzinną wzorcową to mogłabym się nie umocnić. Musiałam bardzo szybko i dosadnie uświadomić sobie, że mam tylko siebie, że muszę mieć siłę. Dzięki temu odnalazłam siłę w sobie”, zdradziła Edyta Górniak.


Magda Mołek pytała Edytę nie tylko o relacje prywatne, ale też jej sprawy zawodowe. Gwiazda zdradziła, o czym marzy!


“Kocham muzykę i filmy. Chciałabym połączyć te dwie rzeczy. Chciałabym nagrać piosenkę do filmu, który dostanie Oscara. To jest moje największe marzenie”, powiedziała Edyta Górniak w programie “W roli głównej”.


Oglądaliście program Magdy Mołek z udziałem Edyty Górniak?


ZOBACZ: Syn Edyty Górniak wspierał jej na koncercie! ZDJĘCIA


Edyta Górniak na spacerze z mamą

Edyta Górniak z synem przed koncertem "Europa to my"Edyta Górniak w sukience za 10 tysięcy złotych na jesienniej konferencji TVP 2015


 
Edyta Górniak

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36