Edyta Górniak na gali Tysiąc razy M jak Miłość
ONS

Górniak szykuje niespodzianką na galę "M jak Miłość"

Edyta Górniak na gali Tysiąc razy M jak Miłość
ONS

Dziś wieczorem w Warszawie w Teatrze Polskim odbędzie się wyjątkowa gala uświetniająca jubileusz serialu "M jak Miłość". Oprócz obsady kultowego już serialu, na scenie pojawią się też specjalnie zaproszone gwiazdy wśród których nie zabraknie największych nazwisk. Przypomnijmy: Górniak i Bartosiewicz wystąpią na jednej scenie

Wszystkie oczy tradycyjnie będą skupione na występie Edyty Górniak, która zawsze jest prawdziwą ozdobą takich wydarzeń. Znana z perfekcjonizmu wokalistka i tym razem postara się, żeby obok jej wykonania nikt nie przeszedł obojętnie. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Edyta zaśpiewa dziś utwór "Nie Zapomnij" z jej ostatniej płyty "MY", a towarzyszyć jej będzie cała orkiestra.
 

Edyta zawsze przygotowuje się z niezwykłą dbałością do telewizyjnych występów, a tym razem chciała jednocześnie zrobić mały prezent swoim fanom, dla których "Nie Zapomnij" jest jednym z jej ulubionych utworów. Obecność orkiestry sprawi, że możemy spodziewać się naprawdę czegoś na najwyższym poziomie - zdradza w rozmowie z nami osoba pracująca przy produkcji show.


Gala "Tysiąc razy M jak Miłość" już dziś od 20:40 w TVP2. Będziecie oglądać?

Zobacz: Oburzona Górniak PRZERWAŁA WYWIAD: Chciałeś mnie obrazić

Edyta Górniak w Sopocie na Top of the Top 2013:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40