Edyta Górniak i Allan Krupa już wylatują na święta do Nowego Jorku! Mamy zdjęcia z lotniska


Edyta Górniak i Allan Krupa wylecieli do Nowego Jorku. Artystka po intensywnym okresie postanowiła poświęcić się całkowicie synowi. Urlop w Stanach Zjednoczonych na pewno pozwoli jej zebrać siły przed kolejnymi koncertami. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że Allan bardzo pomaga mamie. Zresztą zobaczcie sami!
Zobacz: Edyta Górniak największą gwiazdą Sylwestra TVN! Zarobi fortunę!

Edyta Górniak zabrała syna do Nowego Jorku na święta Bożego Narodzenia. W USA spędzą kilka dni, bo później gwiazda musi wrócić do Polski, ponieważ będzie główną gwiazdą Sylwestra w Krakowie!

Widać, że Edyta Górniak i Allan Krupa mają ze sobą świetny kontakt i pomagają sobie nawzajem.

Edyta Górniak i Allan Krupa zgrali się nawet strojami.

Czekamy na pierwsze zdjęcia Edyty Górniak z wakacji!

Allan Krupa z pewnością nie zapomni tych świąt.

Życzymy dobrej zabawy!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.