Edward Miszczak podczas niedawnej ramówki Polsatu udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział m.in. o nowych programach. Podczas jesiennego pasma pojawią się bowiem "Temptation Island Polska", "Doda: Dream Show", a także "The Real Housewives. Żony Warszawy". Zdradził nam również, że trwają pracę nad śniadaniówką.

Reklama

Edward Miszczak o śniadaniówce w Polsacie

Na niedawnej ramówce telewizji Polsat dyrektor programowy opowiedział o swojej misji w konkurencyjnej stacji. Zdradził, że jego celem wcale nie jest "odmłodzenie" kanału, ponieważ uważa, że mainstreamowe telewizje są dla starszego widza, który "nie zawsze akceptuje samą, czystą młodość. Przyznał jednak, że próbuje formaty nieco odświeżyć. Edward Miszczak w rozmowie z naszą reporterką zdradził również, kiedy będziemy mogli się spodziewać śniadaniówki, o której jest w ostatnich miesiącach niezwykle głośno.

- Takie historie nie rodzą się szybko. My myślimy o tym, pracujemy, przygotowujemy się. Mam nadzieję, że będę w przyszłym roku mógł powiedzieć więcej. (...) Jest to potrzebne. Uważam, że dziś stacja telewizyjna powinna mieć taki program, takie pasmo, w którym chociażby można obronić Natalię Janoszek - powiedział nam Edward Miszczak.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Edward Miszczak żartuje z Dody na ramówce Polsatu: "Miejcie siłę"

Na tym samym wydarzeniu dyrektor programowy udzielił wywiadu również serwisowi "Plotek". Został wówczas zapytany, czy widziałby powrót Kingi Rusin do telewizji oraz czy ma plany, aby ściągnąć ją do Polsatu. Edward Miszczak wypowiedział się wtedy o byłej prowadzącej "Dzień Dobry TVN" w samych superlatywach.

- Ja generalnie tęsknię za Kingą Rusin. Trudno tak powiedzieć czy byłoby dla niej miejsce w Polsacie, gdyby była na to otwarta. Z drugiej strony nikt nie myślał, że Michał Figurski będzie u nas prowadził program. Jestem, jak widać, otwartą osobą. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - stwierdził.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek: "Wybrała karierę, która nigdzie jej nie zaprowadziła"

Co ciekawe, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź samej Kingi Rusin. Dziennikarka obecnie zwiedza Amerykę Północną i w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia ze swojej wyprawy. Okazuje się jednak, że choć jest daleko od Polski, to nadal śledzi wszystkie najnowsze doniesienia z kraju.

- Przeczytałam, że tęskni za mną dyrektor Miszczak. To bardzo miłe. Pozdrawiam go serdecznie z Alaski - napisała na Instagramie.

Reklama

Chcielibyście znów oglądać Kingę Rusin w śniadaniówce?

Reklama
Reklama
Reklama