Podczas środowej konferencji TVP zaprezentowała wykonawców "Sylwestra Marzeń 2022/2023". Dzień wcześniej w mediach pojawiła się elektryzująca wiadomość o występie zagranicznej artystki - miała to być sama Dua Lipa! Burmistrz Zakopanego, w którym odbędzie się impreza, zdementowała te informacje. Zapewnia jednak, że stacja ściągnęła inną światową gwiazdę. Kogo?

Reklama

Sylwester TVP - jaka zagraniczna gwiazda pojawi się na koncercie?

W sprawie Sylwestra TVP pojawiło się kilka oficjalnych i nieoficjalnych informacji. Z tych pewnych wiemy już, że na scenie zaprezentują się m.in. Justyna Steczkowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Zenek Martyniuk, zespół Weekend, Viki Gabor, Sławomir i Kajra, Golec Orkiestra, Daria, Don Vasyl, Edyta Górniak, Maja Hyży czy Kuba Szmajkowski. Część z tych gwiazd zaprezentowała się na specjalnej konferencji prasowej, poświęconej imprezie.

Zobacz także: "Sylwester Marzeń z TVP: Oni wystąpią w Zakopanem! Steczkowska, Sławomir i Kajra, Hyży [ZDJĘCIA]

East News/ Artur Zawadzki/REPORTER

Prawdziwą sensację wzbudziły jednak plotki o występie zagranicznej gwiazdy. Portal WP dowiedział się, że stacja TVP prowadzi negocjację z samą Duą Lipą - jedną z najpopularniejszych artystek na świecie. Te jednak szybko zostały zdementowane przez burmistrza Zakopanego:

My już wiemy, kto to będzie, ale to na razie tajemnica. To będzie gwiazda światowego formatu porównywalna do tych, które TVP zapraszało do Zakopanego w poprzednich latach. Nie będzie to jednak na pewno wokalistka Dua Lipa, której przyjazd do Zakopanego zapowiadał kilka dni temu jeden z portali - powiedziała Agnieszka Nowak-Gąsienica, wiceburmistrz Zakopanego, w rozmowie z Onet.pl.

Przypomnijmy - w poprzednich latach na scenie Sylwestra TVP występowali m.in. Jason Derulo, Luis Fonsi czy Natalia Oreiro. W komunikacie nadesłanym przez TVP zdradzono, że międzynarodowa gwiazda zaśpiewa z polskimi wokalistkami:

Zobacz także

A młode polskie wokalistki: Sara James, Viki Gabor oraz Daria spotkają się na zakopiańskiej scenie z pewną międzynarodową gwiazdą. Którą? Tego jeszcze nie zdradzamy. Widzów czeka prawdziwa wulkan kobiecej energii, pasji i talentu. - czytamy.

A może będzie to ktoś z Eurowizji? Zarówno Sara i Viki pojawiły się na Eurowizji Junior, z kolei Daria wywalczyła drugie miejsce w krajowych preselekcjach do Eurowizji 2022 (przegrała tylko z Ochmanem).

Rex Features/East News Brandon Nagy/Shutterstock
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama